Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Gelbėjame nuo bado draugus
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje jau kelerius metus yra įkurtas klubas „Gamtos namai“, kuris dirba gamtosaugos srityje.
  Kadangi šių metų žiemos speigas užpuolė ne tik žmones, bet ir gyvūnus, mokiniai jais susirūpino. Buvo organizuota akcija „Pagalba paukšteliams ir žvėreliams žiemą“, kurioje dalyvavo visų klasių mokiniai. Akcijai vadovavo biologijos mokytojos Meilutė Rusinienė ir Vidutė Rutkauskienė. Vykdydami akciją mokiniai su mokytojomis paruošė ir nunešė maisto gyvūnams ir pakabino lesyklėles Vidzgirio miške.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tai bus ne vienkartinis apsilankymas miške. Gyvūnais mokiniai žada rūpintis ir toliau visą šaltąjį metų laikotarpį, ne vien vykstant šiai akcijai. Nė vienam žvėreliui, kurį rado miške, vaikai neliko abejingi. Buvo džiugu matyti, kaip mažieji žmonių draugai džiaugiasi gauta pagalba.
Visi akcijos dalyviai suprato, kaip sunku gyvūnėliams patiems susirasti maisto šaltomis dienomis, todėl stengsis juos globoti visada, kad galėtų džiaugtis žaliąja gamta pavasarį, vasarą ir rudenį.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1340
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:02/22/12
Paskutinieji pakeitimai:03/02/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį