Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Ach, ta Kaziuko mugė…
Kas praskaidrina kasdienybę, jeigu ne šventė, kurioje tu esi ne stebėtojas, o svarbus jos dalyvis? Ir kai šventės puiki nuotaika priklauso nuo tavęs. Tokia tad šventė jau antrus metus vyko Likiškėlių pagrindinėje mokykloje. Tai pradinių klasių Kaziuko mugė. Visas kolektyvas – mokiniai, jų tėveliai, mokytojai- kibo į darbus: kepė, siuvo, karpė, nėrė, piešė, lankstė… Kad tik turtinga būtų šventė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
       Ir suūžė suklego mokyklos vestibiulis, kai jame išsirikiavo suolai, pilni tradicinių šios šventės gaminių- kepinių, rankdarbių, suvenyrų. O už stalų- jų pardavėjai: berniukai su skrybėlėmis, mergaitės- baltomis bliuzelėmis, kitų – dar įvairesni drabužiai. Virš kiekvienos klasės kabojo viliojanti reklama: galima derėtis, pirksi- nesigailėsi, jūsų norai- mums įsakymas (nors J apsukta į kitą pusę!) – viskas čia buvo pakilu , nuotaikinga. Muzika, pirkėjų su pardavėjais derybos, visus linksmino 2b dainininkai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
        Pirmiausia visi panoro pasmaguriauti. Viskas skanu: 3 a riestaniai, žvaigždutės, 4c skrudinta duona, grybai, vafliai, 2a sausainiai”šypsenėlės”, iš saldainių sukurta eglutė, Lauros zuikiai ir daug kitų gyvuliukų, 2 b Aistės spurgos šokolade. 4a Martynas iškepė pyragą “Kaziukas”. Ir čeburekai tik po 1 Lt. Gausybė tų kepsnių, išradingos jų formos. Ir kainos tik centais matuojamos. Bet štai vienas ketvirtokas buvo gudresnis : nusipirkęs koka-kolos butelį pardavinėjo stiklinaitėmis ją už “prieinamą” kainą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
          Gausu buvo rankdarbių, sukurtų iš papraščiausių medžiagų: šiaudų, siūlų, odos, popieriaus, atraižų… “Atvykėliai, rinkitės!”- kvietė šūkis . Štai 1 a Adrijaus krokodilas iš karoliukų, 2 a Silvijos išauginta gėlė „Agava“, Vėjūnės  žiurstai, auskarai, Luko pakabukas iš medžio šakos, Gabrieliaus juostelės su gėlytėmis galvai surišti (jas tuoj pat nupirko viena moktoja savo šokėjoms papuošti ir dar užsiprašė), 2b Domo nunerta Lietuvos trispalvė vėliavėlė, Adrijaus velti karoliai, Aistės siuvinėta delninukė, 4b Silvijos multfilmų vaškinės figūrėlės, Gabijos dekupažu puošti suvenyrai, taupyklės, kriauklės, lėkštės, Kamilės popierinės gulbės, nertos skraistės, puošnios kartono dėžutės.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
           Žodžiu, dar daug visko čia buvo. O lankytojai pirko, džiaugėsi, gyrė auksarankius. M okytojos derino auskarus, dažnas ką nors nupirkęs valgė. Tik per maža erdvė tokiai šventei. O gal kaip Varėnoje per grybų šventę, kai buvo ilga suolų eilė mokinių darbeliams. Gal ir mūsų mieste skirti erdvę šventei vienoje vietoje visoms mokykloms, kad visuomenė pamatytų vaikų, jų tėvelių ir mokytojų išradingumą, kad mokyklos džiaugsmai būtų atviri visiems
   
 Niekas neabejojo, kad kitais metais vėl visi sugužės į Kaziuko mugę. Šiemet ją organizuoti paskatino mokytoja metodininkė Angelė Muliuolienė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:2690
Reitingas: (15 vertintojai)
Sukūrimo data:03/12/12
Paskutinieji pakeitimai:03/19/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį