Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mes gerbiame tradicijas
Dar XVI a. Mikalojus Daukša „Postilės“ prakalboje yra pasakęs „Kurgi yra pasaulyje tokia menka ir niekam verta tauta, kuri neturėtų savo trijų lyg įgimtų dalykų: savo žemės, papročių ir kalbos?“.
Tai suprasdami Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos mokiniai organizavo renginį „Mums nesvetimos tradicijos“. Minėjimas buvo skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimt antrosioms metinėms bei lietuvių tradicijoms pagerbti.
Jame dalyvavo penktos – šeštos klasės(auklėtojos: Virginija Šerkšnienė, Daiva Šeštavickienė, Daiva Čepanonienė,Regina Buinickienė,Jūratė Puidokienė). Pradžioje vedėjai (Viktorija Norkūnaitė ir Povilas Daukševičius, 10a kl.) tarė keletą gražių žodžių apie tautos tvirtybę bei šias džiaugsmingas metines, tačiau neleido pamiršti, kad per nesibaigiančias kovas dėl nepriklausomybės, per visas okupacijas esame netekę beveik trečdalio savo tautos – pačių narsiausių, stipriausių, atkakliausių kovotojų. Po visų įkvepiančių žodžių penktokėliams ir šeštokėliams buvo mestas iššūkis - jiems reikėjo savo prisistatymu bei liaudies daina įrodyti, kad jaunajai kartai, tradicijos nesvetimos.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mažieji puikiai įtikino, jog geba gražiai dainuoti kaip mūsų senoliai senovėje. Kita užduotis - išmokyti žaisti pasiruoštą žaidimą. Tai bent visi prisidūko! Ypač patiko 6a klasės šokis apie ,,šakalinius” batus. Tačiau greitai teko surimtėti, nes prasidėjo mįslių minimas, o po jų frazeologizmų iliustravimas. Šios užduotys ne itin gerai sekėsi mokiniams, bet tai nesugadino nuotaikos, o tik ją pagerino. Kai komandų kapitonai iliustravo frazeologizmus, salėje sirgaliai linkėjo jiems sėkmės, šaukdami savo klasių pavadinimus.
Tai įrodė, kad renginys mokiniams tikrai įdomus. Visi suprato, kad tradicijos mūsų mokykloje išliks dar ne vienerius metus, o Lietuva bus laisva visada, ir jokie priešai jos nepavergs, nes mes didžiuojamės savo valstybe, branginame ją ir esame vieningi.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:828
Reitingas: (10 vertintojai)
Sukūrimo data:03/14/12
Paskutinieji pakeitimai:03/14/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį