Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Skambinu, įsivaizduoju, piešiu.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
 Kovo 24 dieną nuaidėjo Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos organizuojamas V-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu”.
Į festivalį susirinko 170 jaunųjų muzikų  ir dailininkų iš visos Lietuvos. Tarp jų ir mes-alytiškiai. Konkurse dalyvavo Alytaus muzikos mokyklos mokiniai- Arnas Kubilius ir Miglė Savukynaitė, taip pat aš-Alytaus dailės mokyklos antrosios klasės mokinė Simona Padegimaitė.
 Arnas Kubilius  muzikos mokykloje mokosi groti akordeonu jau penktus metus. Konkurse dalyvavome kartu. Aš piešiau paveikslą pagal jo atliekamą kūrinį  V. Richer „Žvaigždynas H.E.G.A”. Norėdama suprasti kūrinį, ne kartą lankiausi muzikos mokykloje. Mums labai padėjo Arno mokytoja Rima Beitrikienė.  Arnui tai ne pirmas toks renginys. Jis jau ne kartą tapo  respublikinių ir tarptautinių konkursų Graikijoje, Bosnijoje ir Hercogovinoje laureatu, todėl nenuostabu, kad jam pasisekė ir šįkart.
 Miglė  Savukynaitė muzikos mokykloje mokosi ketvirtoje kanklių specialybės klasėje.  Mergaitė atliko A. Bružo pjesią „Drebulė”. Konkurse ji tapo laureate.
  Balandžio 11 d.- gegužės 11 d.  Stasio Vainiūno namuose-muziejuje vyks festivalio-konkurso dalyvių darbų paroda.
Visi piešiniai papuošė proginį leidinį- kalendorių. Visiems mums tai buvo įdomi patirtis ir sekančiame konkurse stengsimės pasirodyti dar geriau.
Lankytojai:1708
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:04/04/12
Paskutinieji pakeitimai:04/10/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2022 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį