Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Šventas Florijonas – gaisrų sergėtojas
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šių metų balandžio 24d. Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje vyko 6-8 klasių  priešgaisrinės saugos konkursas „Šventas Florijonas – gaisrų sergėtojas“.
Renginį vedė gaisrininkas Martynas Valaitis, o komisijos nariai buvo jo bendradarbiai Arūnas Juškevičius ir Aldona Valiukevičienė.
Konkurse buvo pateiktos trys užduotys. Pirmoji - teorinė, kurią sudarė 10 klausimų gaisro tema. Jie buvo pateikti skaidrėse. Klausimui atsakyti skirtos dvi minutės. Vėliau komisija surinko atsakymų lapus ir įvertino kiekvieną komandą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Paskui gaisrininkai pateikė antrąją užduotį - reikėjo kuo greičiau ir tiksliau suvynioti gaisrininkų vandens žarną, kurią ugniagesiai vadina „rankove“. Ne visiems ši užduotis sekėsi gerai, nes pagrindinė gaisro gesinimo priemonė niekaip nesusivyniojo kaip turėtų būti. Labiausiai nustebino tai, jog merginos šioje rungtyje pasirodė geriau nei vaikinai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Bene smagiausia šio renginio dalis buvo trečioji, praktinė užduotis. Iš kiekvienos komandos vienas atstovas turėjo kuo greičiau apsirengti gaisrininko kostiumą. Čia sunkiausiai sekėsi užsisegti striukės užtrauktuką (ypač mergaitėms, nes striukė buvo vyriška) ir apykaklę. Salė leipo juokais, aidėjo komandų palaikymo šūksniai.
Komisijai susumavus balus, išaiškėjo laimėtojai. Geriausiai pasirodė 8b klasės komanda, kuri dabar atstovaus mokyklai apskrities konkurso antrajame etape. 8a klasė laimėjo II vietą, o 6c – III. Visos šios trys komandos gavo diplomus, galėjo paspausti ranką stipriems gaisrininkams ir pasidžiaugti nauja patirtimi.  
Lankytojai:818
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:04/25/12
Paskutinieji pakeitimai:05/03/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį