Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Graži draugystės tęsiasi
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Balandžio 25-osios popietę Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos 5b kl. mokiniai ir jų auklėtoja Daiva Šeštavickienė laukė atvykstančių draugų, 5a kl. mokinių ir jų auklėtojos Laimos Miliauskienės, iš Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokyklos. Vyko puiki vakaronė „Draugystės tiltas  Likiškėliai – Dzūkija“. Tai antrasis susitikimas. Pirmoji vakaronė „Draugystės tiltas Dzūkija – Likiškėliai“ vyko 2011 m. spalio 21 d. Dzūkijos pagrindinėje mokykloje.
„Mažieji gidai“ (Modestas Kutulis ir Ainis Gudelevičius) pasitiko svečius ir aprodė visą savo mokyklą. Pradėjo nuo muziejaus, o baigė sale, kur svečių laukė draugiški bendraamžiai – mokyklos  šeimininkai, paruošę vaišių stalą.
Pasivaišinę žaidėme žaidimą. Ant iš popieriaus iškirptų pėdučių visi užrašėme savo vardus, papasakojome apie savo pomėgius ir suklijavome gražų plakatą su užrašu ,,Draugas – tai žmogus, su kuriuo galiu būti atviras, kuriam girdint galiu mąstyti balsu “ (R. W. Emerson).
Tada parodėme vieni kitiems, ką mokame. Buvome paruošę pasirodymus. Mūsų mergaitės šoko smagų šokį, o svečiai visus mokė šokti šokį „Macarena“. Šoko net ir auklėtojos.
Aišku, po to vyko smagi diskoteka. Šokome, išdykavome. Pasibaigus vakaronei, linksmi, krykštaudami, su gera nuotaika išlydėjome draugus.
Nekantriai lauksime kitų susitikimų.
Lankytojai:1696
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:04/29/12
Paskutinieji pakeitimai:04/29/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį