Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Gegužės 9 – oji – Europos diena!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
1950 m. gegužės 9 dieną Prancūzijos užsienio reikalų ministras Robertas Šumanas iškėlė Europos integracijos idėją. Tad šią dieną švenčiamas Europos Sąjungos gimtadienis. Lietuvoje Europos diena plačiau pradėta švęsti, nuo 2002 metų. Organizuojami Europos dienai skirti renginiai, kurių metu visuomenė supažindinama su Europos Sąjunga, diskutuojama visai Europai svarbiais klausimais.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ši dieną buvo paminėta ir Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje. Ta proga anglų kalbos mokytojos Aušra Bučinskienė, Regina Marcinkevičienė, Lina Petraškienė, Irma Karpiejienė ir Rasa Dainauskienė bei prancūzų kalbos mokytoja Marija Petravičienė su mokiniais organizavo renginius.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokytojos Marijos Petravičienės paragintos Euroscola dalyvės aplankė žemesniųjų klasių mokinius, kurie mokosi prancūzų kalbą.
Aštuntos klasės mokiniams Meda Mitkutė pravedė viktoriną apie Europos Sąjungą ir jos institucijas. Ieva Švedaitė, Viktorija Norkūnaitė ir Ingrida Višinskaitė nudžiugino šeštokus, papasakojusios apie Europos Sąjungos kūrimosi istoriją, priminė šalis – nares, parodė skaidres „Trys Europos Parlamento sprendimai“.
Ieva Ganiprauskaitė aplankė 7a klasės mokinių grupę. Pokalbio metu jie ne tik įvertino savo žinias, bet ir sužinojo naujausią informaciją apie Europos Sąjungą, kuri pravers ateityje.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pagirtina, kad vyresnieji mokiniai perduoda sukauptas žinias jaunesniems draugams.
Mokiniai, kurie mokosi anglų kalbą, su anglų kalbos mokytojomis Regina Marcinkevičiene ir Rasa Dainauskiene bei dailės mokytoja Silva Oškeliene ir istorijos mokytoja Marytė Šapalienė puošė mokyklą. Joms padėjo 8c klasės mokinės. 6b darė plakatus kartų solidarumo metams paminėti, 9b su 7b klausė, dainavo Europos vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų metų 2012 himną, 4c klasės mokiniai su anglų kalbos mokytoja Aušra Bučinskiene piešė Europos Sąjungos šalių vėliavėles, taip pat 9b ruošė ir pristatinėjo skaidres apie pasirinktas Europos Sąjungos šalis. Organizuota „Kalbų viktorina“, skirta žinioms apie ES kalbas patikrinti.
Tiek mažieji ketvirtokai, tiek devintokai praplėtė žinias apie Europos Sąjungos šalis, kultūrą ir papročius.
Indė Jakubauskaitė, 9b
Aušra Bučinskienė, anglų kalbos mokytoja
Rasa Dainauskienė, anglų kalbos mokytoja
Lankytojai:2418
Reitingas: (9 vertintojai)
Sukūrimo data:05/09/12
Paskutinieji pakeitimai:05/10/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį