Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Išvyka į LR Seimą
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šių metų gegužės 22 dieną Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai (istorijos mokytojas Vitas Bieliauskas, biologijos mokytoja Meilutė Rusinienė ir socialinė pedagogė Rima Vitienė) važiavo į LR Seimą. Kelionė buvo ilga ir varginanti, nes diena pasitaikė karšta. Nepaisant to, mokiniai labai norėjo susipažinti su Seimo darbu.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ekskursijos pradžioje mokiniai buvo patikrinti apsaugos darbuotojų, o paskui apžiūrėjo LR Seimo pastatus ir dalyvavo plenariniame posėdyje. Visiems patiko didinga Kovo 11 – osios salė bei pamatytos parodos. Ekskursijos vadovė leido organizuoti patiems spaudos konferenciją ir posėdį. Ji, matyt, norėjo, kad mokiniai suprastų, kaip dirba Seimas. Deja, neįprastoje vietoje ekskursijos dalyviai buvo nedrąsūs. Galbūt ateityje kuris nors dirbs kaip Seimo narys ir prisimins su šypsena pirmą apsilankymą Seime.
Ekskursijos pabaigoje mokiniai susitiko su Seimo nariu Julium Sabatausku, kuris papasakojo apie LR Seimo darbą. Aktyviausiems pokalbio dalyviams deputatas padovanojo parkerius su Seimo atributika.
Pasibaigus ekskursijai mokiniai turbūt ne vienas pagalvojo, kad LR Seimas – svarbi institucija, nuo kurios priklauso Lietuvos likimas.
Lankytojai:783
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:05/24/12
Paskutinieji pakeitimai:05/24/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį