Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kartų dialogas mokykloje
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Nuo 2009 metų balandžio 29 švenčiama Senjorų diena Europoje. Apie tai Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje mokinius ir dalyvius per renginį „Kartų dialogas mokykloje“ supažindino matematikos mokytoja Daliutė Žilinskienė ir informacinių technologijų mokytoja Daiva Šeštavickienė. Buvo pasakyta mintis, kad dalyviai nori pasidalinti savo patirtimi ir su vaikais padiskutuoti apie aktyvią senatvę.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visi pakviesti pagalvoti, kaip senti norėtų kiekvienas. Renginyje dalyvavo ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir pakviesti svečiai: mokykloje dirbusi biologijos mokytoja Ona Černiauskienė su anūke Auguste, chemijos kabineto laborantė Danutė Mockevičienė, direktoriaus pavaduotojas Vitas Bieliauskas, taip pat dabar dirbanti ugdymo skyriaus vedėja Stasė Kasparavičienė ir neformalaus švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Rasa Naujalienė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visi dalyviai sudarė keturias komandas („Pelėdų“, „Šnekučių“, „Kartų vaikų“ ir „Žvirbliukų“). Jų kapitonai – vyriausieji atstovai, kurie vadovavo jaunesnėms kartoms. Komandos turėjo atsakyti į klausimus, o kapitonai papasakojo apie savo praeitį ir dabartį. Jaunajai kartai buvo įdomu pasiklausyti, kaip gyveno tų laikų mokiniai. Ypač nustebino, kad Danutė Mockevičienė prisimena II – ojo Pasaulinio karo metus.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad laimėjo „Šnekučiai“. Renginio organizatoriai padėkojo dalyviams už nuoširdžius pasakojimus ir aktyvų dalyvavimą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Dar pabendravę įvairių kartų atstovai atsisveikino, bet turėdami viltį, kad panašių renginių bus organizuota, nes dabartis yra kuriama ant praeities pamatų. Jaunoji karta kurs ateitį pasiremdama patirtimi, kurios galima įgyti bendraujant visoms kartoms.
Lankytojai:1256
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:06/05/12
Paskutinieji pakeitimai:06/05/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį