Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mūsų žvaigždutės
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Š.m. birželio 6d. Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko atsisveikinimo vakaras dešimtų klasių mokiniams „Mūsų žvaigždutės“. Renginio „šeimininkais“ tapo 9a ir 9b klasės.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Devintokai buvo parengę keturias užduotis, nes norėjo išbandyti „didžiuosius“. Pirmoji – muzikinių gebėjimų patikrinimas. Iš kiekvienos klasės buvo pakviesta po tris atstovus, kurie turėjo išsitraukti muzikos žanrą: roką, operą ir repą. Užduotį be jokių sunkumų nugalėjo 10b klasės mokiniai: Dovilė Bunevičiūtė; Silvija Pudinskaitė ir Eimantas Nastaravičius, kurie dainą „Ačiū tau“ atliko roko stiliumi.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Toliau buvo nuspręsta patikrinti dešimtokų šokio įgūdžius. Iš 10a, 10b ir 10c į sceną pakviesta po du atstovus - „šokėjėlius“. Žiūrovus užbūrė 10a klasės tango, 10b - gatvės šokiai, o labiausiai salė buvo sužavėta 10c polka. Kornelija Kavaliauskaitė ir Arminas Varpulis už šią užduotį „užsidirbo“ po sidabrinę žvaigždę.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Trečioji užduotis -  patikrintos dešimtokų žinios, įgytos per visus dešimt metų. Greičiausiai visi tikėjosi klausimų iš matematikos, istorijos, lietuvių kalbos. Tačiau gauti klausimai juos gerokai nustebino. Užduotys buvo linksmos, todėl kiekvienam sukėlė šypseną.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Paskutinioji, tačiau ne lengviausia užduotis – namų darbai. Visos klasės į juos pažiūrėjo labai atsakingai, dėl to kiekvienai buvo galima parašyti dešimtuką.
Renginio pabaigoje dešimtokai gavo 9b klasės mokinės Agnės Mockevičiūtės atminimus, kuriuose buvo įklijuotas dobiliukas iš mokyklos kiemo, kad dešimtokai niekad nepamirštų savo šaknų. Mokiniai auklėtojams tarė paskutinius atsisveikinimo žodžius, kurie sugraudino ne vieną.
Devintokai dešimtokus palydėjo linkėjimais: „Nenumaldomai slenka paskutinės renginio akimirkos. Paskutinė lengva šypsena ir nuvarvėjusio juoko akimirka. Labai tikimės, kad po šios popietės jūsų širdyse liks vien džiaugsmas, o mintyse – vien nuostabios ir šiltos akimirkos. Linkime Jums atsispirti nuo žemės ir skristi, kartais nepamirštant žvilgtelėti į tuos, kurie lieka ten, žemai, ir moja jums ranka. Lengvo skrydžio!“
Lankytojai:1521
Reitingas: (12 vertintojai)
Sukūrimo data:06/07/12
Paskutinieji pakeitimai:06/11/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį