Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
24 - ta Rugsėjo 1-oji pakvietė į klases
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Jau nusinešė gervės ant sparnų vasarą, suliepsnojo beržai ir kaštonai, o Rugsėjo 1- oji pakvietė mokinius ir mokytojus sugrįžti į mokyklas stebuklingon vaikystės šalin.
  Mokslo ir žinių dienos skambutis paskelbė jau 24- tą Rugsėjo -1- osios šventės pradžią Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje. Renginį organizavo 10a klasė (auklėtoja Irena Žuramskienė). Dešimtokai pasveikino šventės dalyvius.
  Mokyklos direktorius Algimantas Stašiauskas kalbėjo, kad mokykla dabar primena pirmuosius darbo metus, kai visi mokytojai ir mokiniai išgyveno statybų pabaigą. Mokyklos vadovas džiaugėsi, kad pagaliau prasidėjo renovacija, todėl nebus šalta žiemą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
švente visus pasveikino Alytaus Marijos Krikščionių pagalbos parapijos klebonas monsinjoras Leonas Jakimavičius, kuris teigė, jog svarbiausia, kad visus darbus lydėtų dievo palaima.
 Šventės dalyvius taip pat sveikino Rima Mitkienė, savivaldybės tarybos narė, mokyklos tėvų atstovė, Aurelijus Jaruševičius, Dzūkijos LIONS klubo narys. Svečiai linkėjo sėkmės mokytojams ir mokiniams, taip pat džiaugėsi, kad renovuojama mokykla, todėl joje bus jauku ir gera mokiniams bei mokytojams.
 Mintimis apie mokyklos tradicijas pasidalijo mokinių tarybos pirmininkė Ieva Ganiprauskaitė, kuri teigė, kad didžiuojasi mokykla, tapusia antraisias namais.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Dešimtokai padėkojo mokytojams už meilę, už nuriedančią skruostais ašarą, kai skaito mokinių laiškus ar žinutes, už kantrybę ir pabrauktas klaidas.
  Žodį tarė ir pirmokėliai, kurių mokyklos duris pravėrė 40. Juos padrąsino mokytoja Aušra Jankauskienė, kuri lydės į stebuklingą žinių šalį jau septintą laidą.
 Šventės dalyvius linksmino muzikos mokytojos Silvos Rakauskaitės vadovaujamo mergaičių ansamblio ir 10b klasės mokinės Medos Mitkutės dainos, taip pat pradinių klasių mokytojos Nijolės Muzikevičienės garsūs net mieste mažieji šokėjai ,,Navatni dzūkeliai“.
 Renginio pabaigoje vedėjai pasidžiaugė, kad gera gyventi, gėrėtis spalvotu rudens paveikslu , ir pakvietė skardenant varpeliui eiti su klasių auklėtojais į klases pratęsti šventės.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Jaunųjų korespondentų būrelio vadovė
Lankytojai:2123
Reitingas: (7 vertintojai)
Sukūrimo data:09/05/12
Paskutinieji pakeitimai:09/05/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį