Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
TOLERANCIJOS DIENA SU TOLERANCIJOS SKĖČIAIS
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
      Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau dešimtus metus inicijuoja Tarptautinės Tolerancijos dienos – lapkričio 16 – osios paminėjimą Lietuvoje.
Šiais metais buvo siūloma Tarptautinę Tolerancijos dieną paminėti su TOLERANCIJOS SKĖČIAIS.
 Pilietinės iniciatyvos idėja SKĖTIS – puikiai tinka rudeniui. SKĖTIS – tai daiktas, po kuriuo, lietui lyjant, gali sutilpti keletas žmonių, kurie yra skirtingi, bet lietui lyjant – būdami tolerantiški, stovi kartu po skėčiu. Nes žodis „tolerancija“ ir yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia.  Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi. Skėtis simbolizuoja saugumą, užuovėją. Po skėčiu gali pasislėpti keli žmonės ir net visa grupė. Būdami po vienu skėčiu, net ir labai skirtingi žmonės jaučiasi gerai ir saugiai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
 Visą savaitę 1-10  klasių mokiniai gamino tolerancijos skėčius, kuriais papuošė kabinetų duris. Buvo organizuota Tolerancijos skėčių paroda. Mokinių išradingumas ir kūrybiškumas pranoko visus lūkesčius.  Spalvingi, pagaminti iš įvairių medžiagų, apklijuotų nuotraukomis, tolerancijos simboliais ir šūkiais skėčiai papuošė mokyklą.
  Etikos, piletinio ugdymo, lietuvių kalbos pamokose buvo kalbama tolerancijos tema, analizuojama kokias žiaurias pasekmes gali sukelti netolerancija, priešiškumas kitam, kitokiam.
 Klasių auklėtojai  diskutavo su mokiniais – ar mes gyvename Tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, kokius netolerancijos ar tolerancijos pavyzdžius mokiniai pastebi mokykloje.
 Tolerancijos dienos kulminacija – pradinių klasių mokinių flachmob’as TOLERANCIJOS SKĖČIAI.
Ši akcija dar kartą priminė, kad norint būti tolerantišku, reikia būti geranorišku, užjaučiančiu, supratingu, nuoširdžiu, mokančiu išklausyti. Tolerancija mokykloje – tai savo požiūrio, nuomonės, stiliaus turėjimas, vienas kito supratimas, pagalba draugams, bendradarbiams, visų problemų sprendimas diskusijų ir dialogo keliu.
Dėkojame visiems mokyklos mokiniams, klasių auklėtojams, kurie aktyviai įsijungė į Tolerancijos dienos renginius.

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Daugiau nuotraukų galėsite pamatyti vėliau.

Etikos mokytoja metodininkė  Daiva Čepanonienė ir Socialinė pedagogė metodininkė Ramutė Vitienė                                                        Lankytojai:909
Reitingas: (5 vertintojai)
Sukūrimo data:11/16/12
Paskutinieji pakeitimai:11/16/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį