Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Startas Likiškėlių mokykloje, profesinis bakalauras, magistras užsienyje, moksliniai darbai-Lietuvai.
Š.m.lapkričio 9d Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje vyko netradicinė biologijos pamoka, kurią vedė 5 šaunūs žmonės: Raimonda Bunikytė, Laura Kazlauskaitė, Gabija Baukutė, Saulius Pakalniškis ir Akvilė Švolkienė. Visi jie yra projekto ,,Kurk Lietuvai" dalyviai, sukaupę daug žinių ir patirties, kuria pasidalino su mūsų klase.

Verta paminėti, kad šią pamoką mes nesimokėme to, ko mes mokomės tradicinėse pamokose.Mums pasakojo apie Švietimo ministerijos reformas, naują egzaminų tvarką, studijų programas ir drąsino dėl ateities, kuri taip dažnai mokiniams kelia baimę, atsakinėjo į iškilusius klausimus.

Pamokoje sužinojome apie projekto,,Kurk Lietuvai'' programą, skirtą jauniems veikliems žmonėms susipažinti su ekonomika, politika, socialine veikla ir kt. Lektoriai ragino visada siekti naujų tikslų, netrokšti patogumų, o įdomaus gyvenimo ir niekada nebijoti naujovių.

Buvusi mūsų mokyklos mokinė Raimonda Bunikytė sakė, kad į kitąmet dvyliktokams privalomus penkis egzaminus gali pažiūrėti kaip į artėjantį siaubą arba kaip į dar vieną galimybę.Taip pat lektoriai minėjo, kad protingiausia būtų studijuoti tiksliuosius mokslus, nors dabar tai nepopuliaru. Ragino nepamiršti ir humanitarinės srities-kalbų mokytis esą visada naudinga.

Pamokos pabaigoje svečiai sakė, kad svarbiausia sunkiai dirbti bei mokytis ir gyvenime tikrai pasieks tai, ko trokšti, susikursi tokį gyvenimą, apie kokį visada svajojai.

Lankytojai:785
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:11/25/12
Paskutinieji pakeitimai:11/25/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį