Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Meilės nebūna per daug
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
„Kada nors pažaboję vėjus, jūrų potvynius ir atoslūgius, bangas ir žemės traukos jėgą, pasitelksime Dievą ir išgausime meilės energiją. Tuomet -  antrąjį kartą pasaulio istorijoje – žmogus bus atradęs ugnį.“ (Teilhardas de Šardinas).
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Turbūt ne veltui Teilhardas de Šardinas meilę pavadina ugnimi, nes nemylimi ir nemylintys žmonės nepatiria šilumos. Galbūt todėl Šv. Valentino diena švenčiama ne tik jaunimo, bet ir vyresniųjų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo renginyje, kurį organizavo 8b klasės mokiniai(auklėtoja Irena Janovskaja). Aštuntokai priminė žiūrovams Šv. Valentino istoriją ir suteikė progą pabūti valentinais ir valentinomis. Poros visą savaitę galėjo spręsti, ar dalyvaus varžybose dėl geriausios poros titulo. Komisija išrinko tris poras: Luką Kravcovą ir Kamilę Narkevičiūtę, Paulą Džapborovaitę ir Andrių Vilčinską, Radvydą Sobecką ir Eriką  Bačinskaitę. Jie turėjo atlikti įvairias užduotis: šokti ant laikraščio, minti šaradas, skusti bulves, atspėti savo poros pomėgius. Robertina Jasionytė, kol buvo skaičiuojami surinkti taškai, grojo akordeonu nuostabią „Meilės istoriją“. Šventės organizatoriai paskelbė nugalėtojus.  Paaiškėjo, kad šauniausia mokyklos pora – Lukas Kravcovas ir Kamilė Narkevičiūtė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Po renginio linksmi dalyviai kalbėjo, kad toliau šventišką nuotaiką stengsis perteikti ir artimiems žmonėms, nes meilės niekada nebūna per daug.
Lankytojai:698
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:02/15/13
Paskutinieji pakeitimai:02/15/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį