Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Tegul Lietuva gyvena mūsų širdyse
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tėvynė, tėviškė, gimtasis kraštas. Ką apie tai pasakyti? Kaip išvengti pompastiškų, nuvalkiotų žodžių, galvojame ruošdami Vasario 16-osios minėjimą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visus pakvietėme susirinkti į biblioteką, kur mūsų laukė L.Umbrasienės auklėtiniai. Mokytojai pritariant kanklėmis, trečiokai padainavo karinę dainą. Vėliau skambėjo eilės, prasmingi žodžiai apie Lietuvą, apie šiandieninę situaciją, išsibarsčiusius po visą pasaulį lietuvius. Ilgesingai nuteikė J.Civinskaitės smuiko melodija. O M.Mitkutės atliekama daina „Raudoni vakarai“ priminė, kokia negailestinga yra mūsų krašto istorija.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ir jeigu suvirpėjo kieno nors širdis, kai aštuntokai sakė, jog „Lietuva - tai septynios raidės žodyje, ir kiekviena jų slepianti mūsų gyvenimus - nepagražintus, tikrus. Nesvarbu, kaip toli nueisime, kiek valstybių sienų pereisime, mums niekad nepavyks nusimesti to, ką atsinešėme gimdami.“, -tada renginys pavyko. Žmogus bręsti gali tik tada, kai pajunta ryšį su savo tauta, jos istorija, kalba, o atsitraukęs sunyksta, sumenksta.
Lankytojai:761
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:02/15/13
Paskutinieji pakeitimai:02/15/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį