Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Girtumą imituojantys akiniai
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
                         Vasario 20 -24 dienomis, 8-9 klasių mokiniams vyko užsiėmimai alkoholio žalos tema, kuriuos vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Alvyra Kirkliauskienė ir socialinė pedagogė Ramutė Vitienė. Pradžioje užsiėmimų buvo parodytas ir aptartas filmas, ,,Alkoholis ,,veža". Akcentuota, kad alkoholis yra laki ir skvarbi cheminė medžiaga, todėl greitai prasiskverbia pro gleivines. Beveik pusę išgerto alkoholio į žmogaus organizmą įsiurbiama ne žarnose, o burnoje ir skrandyje. Kraujas išnešioja alkoholio molekules po visą organizmą. Alkoholis žudo nervines ląsteles, sukelia skrandžio, kasos, kepenų ir žarnų lėtinius uždegimus, sutrikdo lytines funkcijas.Itin pavojinga svaigalus vartoti nėščiosioms.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Alkoholis sutrikdo vaisiaus augimą ir vystymąsi. Svaigalais piknaudžiaujančios moterys pagimdo nesveikus , mažo svorio kūdikius, vėliau dažnai kyla jų protinio vystymosi problemų. Alkoholis itin kenkia vaikams ir paaugliams. Kuo ankstesniame amžiuje jis pradedamas vartoti, tuo didesnė žala padaroma organizmui. Be to,svaigalų vartojimas paauglystėje vėliau gali pastūmėti į alkoholizmą.

Neblaivus žmogus labai dažnai nepaiso kelio ženklų, važiuoja neleistinai greitai. Tokio lengvabūdiškumo padariniai gali būti itin skaudūs - žuvę arba sunkiai sužaloti žmonės.

Kiekvienas mokinys galėjo užsidėti girtumą imituojančius akinius- būsena dienos ir nakties metu.Sunku buvo vaikščioti tiesiai, sunku įmesti kamuoliuką į krepšį, nemaloni būsena juos nusiėmus...Puiki proga pamąstymui, ar man to reikia?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:994
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:03/12/13
Paskutinieji pakeitimai:03/12/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį