Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kaziuko mugė 2013
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Jau nuo ankstyvo kovo 8 dienos ryto jautėsi šventinis šurmulys pirmame mokyklos aukšte. Į tradicinę Kaziuko mugę kvietė šmaikštūs, spalvingi plakatai. Pradinių klasių mokinukai rinkosi į mokyklą ne su kuprinėmis, bet su pintinėmis, krepšeliais ir maišeliais, atsargiai nešdami brangų, paslaptingą krovinį. Mokytojos dangstė stalus staltiesėmis.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mugė prasidėjo 9.30 val.. Stalai akimirksniu buvo nukrauti pyragais, sausainėliais, riestainiais, meduoliais, keptos duonos maišeliais. Skanumynai paskleidė nepakartojamą mugės kvapą. Nuo skanėstais prekiaujančių mokinių neatsiliko ir rankdarbių mėgėjai. Jaunieji verslininkai rikiavo apyrankes, auskarus, sages, rankų darbo pinigines, servetėles, šiltas kojinaites... Kiekvienas gyrė savo prekes ir siūlė pirkti. Vaikai mokėsi prekiauti, bendrauti ir bendradarbiauti, padėjo vieni kitiems. Gera nuotaika ir šypsena lydėjo kiekvieną, apsilankiusį mugėje. Pavilioti patrauklių kainų savo pinigines pravėrė ne tik mokyklos mokiniai ir mokytojai, bet ir svečiai. Visus mugės dalyvius ir svečius linksmino savo dainomis folkloro ansamblis „Šermukšnėlė“.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pasivaišinę, prisipirkę įvairių dirbinių, mugės dalyviai džiaugėsi artėjančiu pavasariu, nes lauke maloniai šildė kovo saulutė, kuri lyg ragino nepamiršti lietuviškų tradicijų.
Lankytojai:939
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:03/12/13
Paskutinieji pakeitimai:03/12/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį