Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Svečiavosi buvusi mokyklos mokinė
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Balandžio mėnesio 4 dieną mokykloje svečiavosi Solveiga Eidukynaitė, buvusi Likiškėlių vidurinės mokyklos mokinė, dabar dirbanti Liuksemburge, Europos Komisijoje. Su Europarlamento atstove susitiko mokyklos dešimtokai. Susitikime taip pat dalyvavo ir „Alytaus naujienų“ korespondentė Indrė Mikelionytė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vyko istorijos ir karjeros planavimo pamoka. S.Eidukynaitė pasidalino patirtimi, papasakojo apie savęs realizavimo galimybes dirbant Europos Komisijoje. Plačiau mokinius supažindino su ES institucijų veikla, daug papasakojo apie karjeros galimybes. Buvusi mokinė atskleidė galimybes, siekiant dirbti ES institucijose. Nurodė svarbiausius kriterijus, mokymosi kryptis. Atkreipė dėmesį, kad labai svarbu iš anksto planuoti savo karjerą, siekti užsibrėžtų tikslų. Nors sutiko su mokinių argumentais, kad sudėtinga mokyklos suole, ypač jau dešimtoje klasėje, nuspręsti tolimesnį savo karjeros kelią. S.Eidukynaitė paskatino mokinius mokytis kalbų, daug dėmesio skirti mokslams - tada bus atviras kelias į ES. Pabrėžė, kad ten dirbdamas gali nuolat tobulėti, bendrauti su įvairių tautybių atstovais, susipažinti su jų kultūra. Suteikiama galimybė mokytis visą gyvenimą, keisti darbo pobūdį, ugdyti tam tikrus gebėjimus. Baigdama paragino dešimtokus mokytis motyvuotai, domėtis ES veikla, dalyvauti įvairiuose konkursuose, atrankose.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Atsakė ES atstovė į pateiktus klausimus, mielai dalijosi turima informacija. Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Rasa Naujalienė padėkodama visų susirinkusių vardu įteikė S.Eidukynaitei knygą apie mokyklą, kuri buvi išleista mokyklos 20-mečio proga. Mokiniai padėkodami abiems moterims įteikė pavasarinių tulpių.
Karjeros ugdymo koordinatorė
Lankytojai:1621
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:04/09/13
Paskutinieji pakeitimai:04/15/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį