Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Sveika, Meda. Šilčiausi sveikinimai tapus Mis Alytus. Jei nepyksi, užduosiu tau keletą klausimų. Pirmiausia, norėjau paklausti kaip sugalvojai dalyvauti "Veidrodžių šou 2013"?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Sveiki. Ačiū už sveikinimus.Kaip sugalvojau dalyvauti..Hmm.. Išgirdusi, kad šiais metai “Veidrodžių šou” vyks miesto mastu susimąsčiau apie dalyvavimą, tačiau nesiryžau. Po kiek laiko vienas iš organizatorių, Algirdas Ciūnys, susisiekė su manimi ir pradėjo įkalbinėti… Sutikau. Ir dabar jam esu dėl to dėkinga.
Ko tikėjaisi, sutikus dalyvauti? Ar lūkesčiai išsipildė?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Labai smagu ir įdomu išbandyti save įvairiuose konkursuose. Tuomet žinai kur toliau tobulėti, stengtis. Šiame renginyje tikėjausi pasisemti patirties, susipažinti su naujais žmonėmis, papildyti gyvenimą nauja veikla bei gerai praleisti laiką. Na, o mano pagrindinis tikslas buvo toks: būti išgirstai, pamatytai ir įvertintai. Lūkesčiai išsipildė. “Veidrodžių šou” man buvo didelis iššūkis, kurį tikėjausi įveikti. Regis pavyko .
Ar dalyvautum dar kartą? Kodėl taip/ne?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ir taip, ir ne. Patyriau nerealių akimirkų, laikas praleistas besiruošiant šiam konkursui nuostabus, o patirtis neįkainojama. Visos dalyvės nepakartojamos. “Veidrodžių šou” įsimintinas įvykis mums visoms. Jau iškart po renginio norėjosi viską pakartoti. Tačiau iš kitos pusės… Renginio lygis iš tiesų aukštas, todėl būtų įdomu jį stebėti jį ir iš šalies.
Kas buvo įsimintiniausia besiruošiant renginiui?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Įsimintinų dalykų buvo daug: smagios repeticijos, susipažinimas su dalyvėmis, varginantis, bet kartu ir džiuginantis darbas gaminant suknelę, kantrybės reikalaujantys mokymaisi tinkamai vaikščioti podiumu… Mane sužavėjo ir komisijos išskirtinumas, jų bendravimas su kiekviena dalyve asmeniškai, pagyrimo žodžiai. Įsimintina akimirka renginio finale, kai dar nepaskelbus nugalėtojos ir paklausus salės nuomonės kas tapo “Miss Alytus” titulo nugalėtoja, pasigirdo šūksniai: “Meda! Meda!”. Tuomet kūnu bėgiojo šiurpuliukai .
Ar jautei baimę besiruošdama renginiui? Kas labiausiai vertė nerimauti?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Jaučiu nedidelį nerimą, tačiau baimės ne. Didžiausią jaudulį pajutau prieš pat renginį. Buvo baisu nepamesti aukštakulnių...(šypsosi)
„Veidrodžių šou“ – madų šou. Ar ketini sieti savo ateitį su mada? Gal mąstai apie modelio karjerą?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
"Veidrodžių šou" nėra madų šou, tačiau ne, neketinu sieti savo ateities konkrečiai su mada ar modelio darbu.
Meda, galima sakyti, kad po tavo laimėjimo mūsų mokykla lyg pakilo vienu laipteliu. Kaip tu pati vertini Likiškėlių pagrindinę mokyklą?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Nedrįsčiau taip sakyti. Galbūt mūsų mokylos vardas buvo tiesiog garsiai prisimintas. Visada ją vertinau gerai, tačiau gaila, kad ji tapo dešimtmete. Nesinori palikti šios mokyklos.
Kadangi kalba pakrypo apie mokyklą, tu šįmet dešimtokė, mokslo metams pasibaigus turėsi rinktis kitą mokyklą. Ko labiausiai ilgėsiesi Likiškėlių pagrindinėje?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ilgėsiuosi mokytojų, pažįstamų veidų, smagių renginių, skanių mokyklos valgyklos bandelių (juokiasi)... Kad ir teks pereiti į gimnaziją, tačiau mano širdis pasiliks Likiškėliuose.
Gal nori kam nors padėkoti?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie palaikymo, kuris man labai svarbus. Nuoširdžiai dėkoju ir organizatoriams: Gabrielei Trinkūnaitei ir Algirdui Ciūniui. Fotografei, be kurios užduotis “Miss foto” nebūtų įvykusi, choreografei, kuri su mumis buvo kantri ir labai maloni, dalyvėms, su kuriomis praleistas laikas tapo įsimintinas. “Veidrodžių šou” – unikalus renginys, kuris tikiuosi dar ilgai tęs savo tradicijas ir toliau vyks kiekvienais metais.
Meda, dėkoju, kad sutikai su manimi pakalbėti. Ar norėtum ko nors palinkėti skaitytojams?
Noriu palinkėti niekuomet nenuleisti rankų, nepasiduoti ir siekti svajonių, kad ir kokios nerealios jos atrodytų. Juk viskas įmanoma!
Lankytojai:1448
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:04/10/13
Paskutinieji pakeitimai:04/10/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį