Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Auginsime serbinę eglutę
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Gerbti medį – senas paprotys. Medis mūsų protėviui buvo labai reikalingas: iš jo gaminosi darbo įrankius, po juo galima pasislėpti nuo lietaus, vėjo, dažno medžio vaisiai tinkami maistui. Medis dega. Ugnis reikalinga žmogui jo kasdienėje buityje. Amžinai žali medžiai žmogui kėlė dar didesnę nuostabą ir pagarbą. Todėl, pavyzdžiui, germanai nuo neatmenamų laikų garbino eglę. Mums jos asocijuojasi su liūdesiu. Ir iš tikrųjų šie medžiai sugeria neigiamą energiją, taip pat ir liūdesį. Ne šiaip sau išmintingieji senoliai už sodybos ribų pasodindavo eilę eglučių. Jos it siena saugojo namus nuo visokio blogio – piktų žvilgsnių, prakeiksmų, skausmo ir liūdesio...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Prieš Kalėdas mūsų klasei (6b kl.) Justino Truncės tėvelis  padovanojo serbinę eglutę vazone. Papuošėme, sulaukėme gražių švenčių, o po jų, eglutė liko žiemoti klasėje. Laistėme, prižiūrėjome, saugojome. Gražuolė išleido naujus spygliukus ir, džiugindama savo žaluma, sulaukė pavasario.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Balandžio 29 d.  klasės valandėlė buvo neįprasta. Čiupome kastuvus, kibirą su vandeniu ir išėjome prie mokyklos sodinti eglutės. Mums pagelbėti pasisiūlė biologijos mokytoja Vidutė Rutkauskienė, kuri patarė ir pamokė, kaip reikia sodinti eglę.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visi pasižadėjome laistyti ir prižiūrėti eglutę tik jau ne klasėje, o lauke, prie mokyklos.
Lankytojai:736
Reitingas: (5 vertintojai)
Sukūrimo data:05/09/13
Paskutinieji pakeitimai:05/09/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį