Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Likiškėlių pagrindinė mokykla dalyvauja akcijoje „DAROM 2013“
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šiukšlinimas – bendruomenės tragedija. Buvo laikai, kai apie šiukšles nei nesusimąstydavome, problema atrodė per daug paprasta ir nereikšminga. Anksčiau šiukšlinta mažiau, o dabar daugiau vartodami, daugiau ir šiukšliname.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Todėl 2013 metais jau tradicine tapusi aplinkosauginė akcija „Darom“ tęsia savo darbą bei plečia veiklos diapazoną. Šios akcijos „DAROM 2013“ tikslai:
1. Tvarkymasis mieste;
2. Tvarkymas už miesto: miškai, laukai, pakelės ir t.t.;
3. Kūrybinės gražinimo iniciatyvos.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šimtai tūkstančių gyventojų, tarp jų ir Likiškėlių pagrindinės mokyklos mokiniai, akciją pradėjo iniciatyva ,,Graži ir jauki mokyklos aplinka“. Jie savanoriškai padėjo tvarkyti aplinką per akciją ,,DAROM 2013". Kaip ir kiekvienais metais mokiniai skuba padėti atsikratyti Motinai gamtai nereikalingų šiukšlių.  Išlaikant miesto bei jo apylinkių švarinimo tradiciją, pridėta naujovė -  atliekų rinkimas miškuose, sukurta ir erdvė miesto gražinimo alternatyvoms. Taip siekiama skatinti socialinį aktyvumą ir stiprinti Likiškėlių pagrindinės mokyklos bendruomenę, gyvinant tiesioginį mokinių bendradarbiavimą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Džiugu, kad tokia akcija jau tapo mokyklos tradicija. Juk kiekvienas žinome, kad maloniau būti ten, kur gražu ir tvarkinga. Bet tikrąją grožio vertę pajuntame tada, kai patys tą grožį kuriame. Akcijoje „DAROM 2013“ ne tik gerai padirbėjome, bet ir prasmingai praleidome laiką. Neleiskim Žemei tapti šiukšlių maišu!
Lankytojai:724
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:05/14/13
Paskutinieji pakeitimai:05/14/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį