Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Europos diena 2013
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
               Alytuje vyko Europos dienai ir Europos piliečių metams paminėti skirti renginiai „Kartu Europos labui".
Gegužės 9-ąją buvo minima Europos diena, kurios pagrindinis tikslas – įtraukti visus Europos Sąjungos piliečius į vieningos Europos kūrimą.
Renginį  organizavo Alytaus Europe Direct informacijos centras ir Alytaus kolegija.
Rotušės aikštėje buvo surengtas Alytaus miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų pramoginis konkursas,  koncertai, pasirodymai, staigmenos ir atrakcijos.
Ypač daug dėmesio buvo skiriama pažinčiai su tarptautiniais projektais. Mokymo įstaigos parengė stendus ir pristatė visuomenei laimėjimus bei atradimus įgyvendinant įsimintinus Švietimo mainų programų projektus.
Renginys vyko tuo pat metu kai mes organizavimo šventę savo bendruomenei. Bet mes suspėjome visur. Ir labai džiaugiamės, kad galėjome būti tarp tų, kurie sako : „Kartu Europos labui".
Nuotraukoje anglų kalbos mokytoja Irma Karpiejienė ir Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Rasa Naujalienė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tarptautinis Comenius projektą „Science en mouvement“ 2013-2014 pristato mokytoja Irma Karpiejienė. Ji pasakoja, kad projektą vienija daugiakultūrės Europos mokslas, o tai leidžia dalyvaujančioms institucijoms rengti mokomąją medžiagą mokytojams integruojant užsienio kalbas. Šis projektas suteiks moksleiviams iš 11 pasaulio šalių, o taip pat jų mokytojams galimybę mokytis fizikos, chemijos, biologijos principus eksperimentiniu būdu pagal kiekvienos dalyvaujančios šalies sukurtą metodiką.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:992
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:05/22/13
Paskutinieji pakeitimai:05/22/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį