Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Dešimtokų atsisveikinimas su mokykla
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Su savo mokykla atsisveikinantys mokiniai, dešimtokai – tarsi iš savo saugaus lizdo išskrendantys paukščiai. Jauni sparnai plasnoja, kelia, jų nebaugina bekraštė erdvė ir beribiai toliai. O kiekvienas mokytojas, išlydėdamas nepastebimai išaugusius vaikus,  norėtų palinkėti jiems giedros padangės ir sėkmingo skrydžio.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Iškeliauti į kitas mokyklas kaip paukščiai pakėlė sparnus ir Likiškėlių pagrindinės mokyklos dešimtokai, todėl  paskutinį gegužės penktadienį vyko 9a klasės organizuotas renginys. Pirmiausia atsisveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorius Algimantas Stašiauskas bei pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Stasė Kasparavičienė. Jie linkėjo geros šventės ir sėkmingo tolimesnio kelio.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šventės dalyvius džiugino mokyklos ansamblis  „Aisva“, kuris dainavo  kūrinį „Sparnuotoji viltis“. Robertina Jasionytė grojo akordeonu (8b), o Liveta Būtėnaitė (9a) – pianinu. Dešimtokai ne tik pasyviai klausėsi, bet ir patys turėjo atlikti užduotis: parašyti diktantą, pripūsti balionus, padainuoti. Žinoma, už dalyvavimą neliko nuskriausti: visi gavo apdovanojimus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Antroje renginio dalyje dešimtokai pristatė paskutiniuosius namų darbus. Jie parodė filmuotą medžiagą, kuri supažindino žiūrovus su dešimtokų gyvenimu šioje mokykloje nuo pirmos klasės. Žinoma, kai kas galbūt juokėsi, o kitiems suspaudė širdį ilgesys. Ne vienas pagalvojo apie greitai bėgantį laiką, kurio sustabdyti neįmanoma. Jis priverčia palikti mokyklą, kurioje besimokant prabėgo dešimt metų. Tačiau džiaugsmas visuomet yra didesnis už išsiskyrimo skausmą, todėl dešimtokai išėjo su šypsena, nes laukia tolimesnis gyvenimo kelias, pilnas nepatirtų įspūdžių.
Lankytojai:1217
Reitingas: (6 vertintojai)
Sukūrimo data:06/06/13
Paskutinieji pakeitimai:06/06/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį