Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Jaunųjų floristų darbų paroda „Kitoks augalų gyvenimas“
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.Vėlų rudenį, kai gyvų gėlių spalvos nublanksta, vasarą mums primena surinkti įdomūs akmenukai, kriauklelės, pagaliukai, žolytės ar kitos gamtos gėrybės. Vis populiaresnės tampa džiovintų gėlių, dekoratyvinių augalų, šakelių kompozicijos.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Taigi ir mes, floristikos būrelio nariai, užsiėmimo metu naudodami paperart ir terra technikas, kūrėme koliažus, dekoravome lėkštes bei vazas, butelius, molinius puodelius ir dubenis.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vaikams patiko naujos, dar neišbandytos medžiagos. Dirbdami naudojo statybinį glaistą, kuriuo, kaip tikri statybininkai naudodamiesi mentele, tepė lėkštes ir rėmelius, formuodami norimą paviršių. Vėliau ant jo kūrė kompozicijas, naudodami gamtines medžiagas: samanas, giles, kaštonus, akmenėlius, kriaukles, šakeles ir t.t.. Dekoruodami butelius, vazas, molinius puodelius ir dubenis kruopščiai dėliojo moliūgo, saulėgrąžų, obuolių ir svarainių sėklas išgaudami įvairius raštus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kurdami darbelius iš gamtinės medžiagos, vaikai patiria daug džiaugsmo, pamilsta gamtą, susipažįsta su augalais ir jų įvairove. Užsiėmimuose ugdomas vaikų draugiškumas, darbštumas, lavinamas estetinis skonis. Komponuodami iš gamtinės medžiagos, vaikai tiesiogiai bendrauja su gamta,  praturtėja  jų dvasinis pasaulis, plečiamos  žinios.
Savo sukurtus darbelius eksponuojame Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filiale. Parodą pavadinome „Kitoks augalų gyvenimas“. Ją aplankyti galima visą lapkričio mėnesį bibliotekoje.


Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Floristikos būrelio mokytoja
Lankytojai:1440
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:11/21/13
Paskutinieji pakeitimai:11/25/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį