Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Socialinio  verslumo  mokykla
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Likiškėlių pagrindinėje mokykloje vasario mėnesio 26 dieną vyko vyresniųjų klasių mokinių susitikimas su buvusiu mokyklos mokiniu Donatu Vasiliausku, Putinų gimnazijos ekonomikos ir verslumo pagrindų mokytoju, įkūrusiu „Socialinio verslumo mokyklą“. Kartu su svečiu verslumo užsiėmimą vedė Daiva Sabaliauskienė, Putinų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja, bei Marija Paužaitė, technologijų mokytoja.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vyko lyderystės mokymai. Mokiniai pagal savaitės dienas buvo suskirstyti į komandas. Pirmoji užduotis buvo nupiešti komandos herbą, kuriame atsispindėtų, kuo mokiniai didžiuojasi, ką labiausiai vertina, kokie jų lūkesčiai bei kokiomis savybėmis turi pasižymėti lyderis. Komandinis darbas truko 10 minučių, o vėliau visos komandos pristatė savo nupieštą herbą. Antrosios užduoties metu mokiniai individualiai turėjo apibūdinti save.  
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
              Verslumo mokyklos įkūrėjas D.Vasiliauskas supažindino su sėkmingo verslininko bruožais bei jaunųjų mokyklos verslininkų pasiekimais tarptautinėje rinkoje. pakvietė ir mūsų mokyklos mokinius savo verslumo idėjas realizuoti jų „Socialinio verslumo mokykloje“.

                 
Lankytojai:779
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:02/27/14
Paskutinieji pakeitimai:03/03/14
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį