Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Įdomi ekskursija
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos 5a, 6a, 9a ir 10a kl. mokiniai su auklėtojomis (Vidute Rutkauskiene, Lione Tamkevičiene, Rasa Dainauskiene) ir pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Stase Kasparavičiene)  vasario 5 d. vyko į Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ekskursijos dalyviai sužinojo,kad
Tado Ivanausko zoologijos muziejus įkurtas 1919 m. liepos 15 d. gamtininko Tado Ivanausko iniciatyva, jame šiuo metu yra apie 15 tūkst. eksponatų ekspozicijoje ir 200 tūkst. – moksliniuose fonduose. Ekspozicija užima 7 sales – 2488 m². Muziejų per metus aplanko apie 40 tūkst. lankytojų. Nuo 1994 m. muziejus pavaldus Aplinkos ministerijai. Muziejuje veikia septyni skyriai: bestuburių (nuo pinčių iki vabzdžių), entomologijos(vabzdžių), ichtiologijos (žuvų), herpetologijos (varliagyvių, roplių), ornitologijos (paukščių),mamaliologijos (žinduolių), ekskursinis skyrius. Taip pat yra trys mokslinės laboratorijos – bioanalizės, biologinių preparatų dirbtuvės ir eksperimentinės taksidermijos. Muziejuje taip pat yra respublikinis pauščių žiedavimo centras. Ventės Rago ornitologinė stotis,Juodkrantės aplinkos tyrimų laboratorija, Žuvinto ir Čepkelių muziejai yra zoologijos muziejaus filialai. Muziejuje dirba 79 darbuotojai, veikia biologinių preparatų dirbtuvės, kurių darbuotojai gali paruošti medžioklės ir žūklės trofėjus, pagaminti iškamšas, įrengti biologijos kabinetus.
Muziejaus aktų salėje nemokamai demonstruojami filmai apie gamtą.
Mokiniai susidomėję klausė gidės pasakojimo apie gyvūnus. Visus nustebino mažiausi Lietuvos paukščiai kolibriai .Daug naujo sužinojo apie banginių, meškų, pingvinų, paukščių ,driežų ir žuvų gyvenimo būdą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ekskursijai pasibaigus,visi buvo pavargę, bet dalijosi įspūdžiais apie gamtos įvairovę ir sakė, kad įgytas žinias prisimins per gamtos pamokas.
L. Tamkevičienė, 6a auklėtoja
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:707
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:03/06/14
Paskutinieji pakeitimai:03/06/14
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį