Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
MOKINIŲ SAVIVALDOS ATSTOVAI LANKĖSI LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIME IR VYRIAUSYBĖJE
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kovo 12 dieną Alytaus miesto mokinių tarybos ir bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tarybų atstovai lankėsi LR Seime ir Vyriausybėje. Mūsų mokyklai atstovavo Orinta Mickevičiūtė, 9a klasės mokinė, ir Kristina Reklaitytė, 10a klasės mokinė. LR Seime mokiniai susitiko su Seimo nariu, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininku Juru Požela. Susitikimo metu buvo diskutuojama įvairiais jaunimui rūpimais klausimais: jaunimo nedarbas, mokslas, karjeros galimybės ir kt. Papasakojo savo kelią į didžiąją politiką. Seime apsilankėme plenarinių posėdžių salėje, apžiūrėjome Seimo rūmuose eksponuojamą Vilniaus dailės akademijos (VDA) studentų darbų parodą „Kalbėkime apie smurtą prieš moteris“.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankantis Vyriausybės rūmuose buvo suteikta neeilinė galimybė susipažinti su Vyriausybės veikla, dalyvauti Vyriausybės posėdyje ir „iš vidaus“ pamatyti, kaip yra priimami svarbiausi valstybės sprendimai. Mokinius savo darbo kabinete priėmė  premjeras Algirdas Butkevičius. Jis diskutavo su mokiniais apie mokslo svarbą žmogaus gyvenime. Ministro pirmininko patarėjas Justas Pankauskas supažindino jaunimą su Vyriausybės darbu, papasakojo, iš kur gaunamos lėšos į Valstybės biudžetą, aptarė kitus jaunimui rūpimus klausimus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ekskursijos metu sužinojome ne tik apie valstybės valdymą, bet ir susipažinome su Vyriausybės rūmais, jų istorija, apžiūrėjome per oficialius vizitus Vyriausybės vadovams dovanotus suvenyrus ir dailės kūrinių ekspozicijas. Mokinius kelionėje lydėjo Likiškėlių pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė metodininkė Ramutė Vitienė, Likiškėlių pagrindinės mokyklos profesijos patarėja Emilija Norkevičienė ir Alytaus Suaugusiųjų ir Jaunimo mokyklos istorijos vyresnioji mokytoja Gražina Žukaitė.

 

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:829
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:03/19/14
Paskutinieji pakeitimai:03/19/14
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį