Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Pavasario mugė
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Kas vyksta mokykloje, kai išradingi mokytojai pasiūlo mokiniams neformalaus ugdymo renginį, atitinkantį mokinių poreikius ir galimybes? Tada suolai iš klasių tiesiog skriste įskrieja į koridorių, virš jų kyla įvairiaspalviai balionai, ant sienų rėkte rėkia plakatai „Pirk tik čia“, „Čia skaniausia“, „Įsigyk lauktuvių“ ir t.t.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Kai stebi aktyvų mokyklos gyvenimą, tai tau aišku, kad jau prasideda pradinių klasių mokinių tradicinė Pavasario šventė-mugė. Šiais metais jos idėjinių organizatorių vaidmuo teko 3B ir 4A klasėms ir jų mokytojoms Gitai Karnilienei ir Nijolei Muzikevičienei. Mokytojos išradingumo nestigo.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Šventę mokykloje paskelbė kviesliai: persirengėliai čigonai, juokdariai, kaubojai... Vos nuskambėjus skambučiui į pertrauką pasigirdo šūkiai, lydimi tarškalynių „Kviečiame į mugę!“... Viską metę aukštesniųjų  klasių mokiniai ir jų mokytojai skubėjo į pirmą aukštą, kur, kaip sakoma, stalai lūžo nuo gėrybių įvairovės. Rinkis, ką tik nori: ir kas skanu, ir kas papuoš stalą ar paįvairins virtuvės rykus. O gal tiks mamai prijuostė ar atvirutė, skirta sveikinti su šv. Velykom. Gausybė papuošalų, netgi pagamintų iš odos. O gėlės- ne vien dirbtinės. Čia pat galėjai pirkti gyvų ir parnešti pavasarį į savo namus. Ir kepiniai. Kokia jų įvairovė! Kokie originalūs jų receptai! Pirk, valgyk. Taip skanu, kad net pirštus apsilaižysi.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    O kaip prekeiviai mandagiai siūlo: čia aš siuvinėjau, šitą mama kepė, o tą lentelę pjaustymui tėtis išraižė, o šito pyrago paragauti mama man liepė pasiūlyti jums, mokytoja - jaunatviškame šurmulyje lyg ką tik parskridusių paukščių skambėjo mokinių balsai. Pirko visi daug, net ir tėveliai. Ir nepatikėsit – jie jau nerimavo, vis skambino ir klausė, kada vyks ši šventė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Bet dar ne viskas. Verslas gerai! Bet čia ir šventė! Ir kai pasigirsta šokio studijos „Navatni dzūkeliai“ repertuaro liaudies šokių muzika, prekyba sustoja: palikę stalus, paraginti studijos šokėjų, ima šokti visi: aukštesniųjų klasių mokiniai, jų mokytojai, mamytės. Ūžia koridorius, šypsosi šventės dalyviai, o ypač laimingos mokytojos organizatorės. Ne šventė, o fiesta, karnavalas ar ...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   O kas toliau? Pradžia turi ir pabaigą. Tenka sutvaryti patalpą, pasikeisti su draugais neparduotais gaminiais ar tiesiog padovanoti draugui. Tačiau svarbiausia, kaip pavyko mažasis verslas. O taip! Kai kas suskaičiavo turįs ne vieną dešimtinę. Tad gal mes jau galime save vadinti „Versli Lietuva“ nariais?

                                                          Šventės svečias
Lankytojai:713
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:03/19/14
Paskutinieji pakeitimai:03/19/14
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį