Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Penktokai nugalėjo „Mankštiadoje“
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
 Fizinis aktyvumas – raktas į puikią sveikatą bei gerą nuotaiką. Jis – vienas iš pagrindinių žmogaus sveikos gyvensenos  elementų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Taigi projektas„Sveikatiada“ vėl pakvietė mokinius dalyvauti „Mankštiadoje“.  Kovo 12 dieną mūsų mokyklos penktokai nuvyko į svečius pas  „Volungės“ pagrindinės mokyklos mokinius. Mus šiltai sutiko projekto kuratorė technologijų mokytoja Laima Binkulienė bei draugiška,  bet nenusileisti nusiteikusi penktokų  komanda.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
     Mokyklų komandos rungėsi penkiose estafetėse. Pirmoje rungtyje sportininkams reikėjo iš 9 metrų atstumo pataikyti į vartelius. Čia mes buvome stipresni ir nugalėjome ‚volungiukus“. Antroje estafetėje mums nepasisekė: ant stalo teniso raketės  reikėjo pernešti kamuoliuką. Tačiau liūdėti nebuvo kada. Labai pasistengę ir sukaupę visas jėgas, mūsų penktokai puikiai pasirodė trečioje ir ketvirtoje rungtyse. Jie įrodė, kad yra greitesni bei žino daug sporto šakų. Be to, jie puikiai metė į krepšį: iš 16 komandos narių pataikė net 13.  Virvės traukimo rungtyje stipresni buvo šeimininkai.  
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
      Komisijai  suskaičiavus taškus, tapo aiškus rezultatas: 3:2 – Likiškėlių  pagrindinės mokyklos „Mankštiados“ komanda nugalėjo.  Mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais bei Visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis.  
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
     Projekto „Sveikatiada“ komanda dėkoja mokytojoms Eglei Remeikienei, Irenai Petraškienei ir Vidutei Rutkauskienei už pagalbą ruošiantis  varžyboms.
                                             
Projekto „Sveikatiada“ kuratorė
Lankytojai:738
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:03/20/14
Paskutinieji pakeitimai:03/21/14
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį