Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Žemė – mūsų planeta
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
  Žadina saulė miegantį pumpurą, skleidžiasi žibuoklė miško pakrašty... Moja beržas nusvirusiomis šakomis, šaukia spindulį, kad savą gyvastį praskleistų. Kur tik tai pažvelgsi – gamta šypsosi... Norisi jai atsakyti tuo pačiu. Liesti žolę, medį, žiedą, smilgą, įkvėpti tyro oro ir gerėtis šiuo įstabiu grožiu...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kad tai galėtume padaryti, kovo 20d. minima Pasaulinė žemės diena – astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose žemės rutulio kampeliuose.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
 1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Lietuvai atgavus Nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius Johnas McConnellis kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas tapti Žemės globėjais, o pavasario lygiadienį , kuris skirtingose planetos vietose yra kovo 20 – 21d., minėti kaip Pasaulinę Žemės dieną. Atsiliepdama į šį kreipimąsi, tuometinė Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba 1992 m. Žemės dieną oficialiai įteisino ir Lietuvoje.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
 Alytaus Likiškėliu pagrindinės mokyklos mokiniai (organizatoriai- 6b ir 4b) taip pat pagerbė Žemės dieną. Šeštokai skaitė gražiausius žodžius apie motiną Žemę, klausėsi ketvirtokų kanklių skambesio. Šventės dalyviai iškėlė plakatą, kuriame užrašė: „Žemė - mūsų planeta“.
 Visi suprato, kad Žemė – mūsų gyvenimo pradžia ir pabaiga. Ji maitina, rengia, duoda pastogę. Jeigu mes Žemę mylėsime, ji už tai atsilygins, o jei skriausime, patys liksime nuskriausti.  
Ramanauskaitė Raminta ir Gintarė Kubilūtė, 6b klasė
Lankytojai:722
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:03/20/14
Paskutinieji pakeitimai:03/20/14
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį