Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Likiškėlių mokykla gavo finansinę paramą
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
„Laimingi yra, kurie geba turėti. Laimingesni - tie, kurie moka pasidalinti“, - tokie žodžiai  įrašyti Alytaus „Dzūkijos“ - LIONS klubo 4000 litų paramą Likiškėlių pagrindinei mokyklai liudijančiame sertifikate. 25 metus įvairių pasaulio šalių mokyklose vykdoma  LIONS QUEST programa jau septynerius metus yra įgyvendinama ir Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Alytaus „Dzūkijos“ Lions klubas, prisidėdamas prie efektyvesnio mokinių mokymo, skyrė mokyklai materialinę paramą audiovizualinei įrangai įsigyti. Tai leis kokybiškiau ir kūrybiškiau ruošti bei naudoti audio ir video medžiagą, tobulinti mokykloje vystomos veiklos sklaidą.  
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vizito mokykloje metu klubo nariai susitiko su darbuotojais, apžiūrėjo mokyklą, lankėsi kabinetuose, gėrėjosi menų galerija.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šios tarptautinė programos pagrindinis rėmėjas - Tarptautinė LIONS klubų asociacija,  didžiausia humanitarinės pagalbos organizacija pasaulyje. Pasak  šios programos kūrėjo  Riko Litlio, „Kiekvienam vaikui reikia: nuolatinių tarpusavio santykių su rūpestingu suaugusiuoju, saugios aplinkos augti ir mokytis, sveikos pradžios sveikai ateičiai, vertingų įgūdžių, kuriuos suteikia efektyvus mokymas, galimybės pajausti bendruomenės palankumą savanoriškai jai padedant“.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

LIONS QUEST programa Lietuvoje pradėta vykdyti 2006 m., kaip gyvenimo įgūdžių ugdymo programa „Paauglystės kryžkelės". Tai yra nuosekli ir visapusiška 10-14 metų amžiaus  mokinių ugdymo programa, vienijanti mokytojus, tėvus ir bendruomenės narius, siekiančius padėti paaugliams plėtoti kompetencijas bei socialinius ir emocinius įgūdžius.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Užsiėmimų metu mokiniai mokosi bendravimo įgūdžių, socialinio sąmoningumo, savitvardos, atsakingų sprendimų priėmimo ir savimonės įgūdžių, tampa atsakingesnėmis,  stipresnio charakterio, sveikesnėmis  ir gebančiomis atsispirti neigiamam spaudimui asmenybėmis. Gerėja  santykiai tarp vaikų, vaikų ir mokytojų, vaikų ir tėvų, tėvų ir mokytojų bei mikroklimatas bendruomenėje.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.Mokyklos bendruomenė džiaugiasi dovana ir nuoširdžiai dėkoja Lions klubo nariams, gebantiems turėti ir mokantiems pasidalinti.
Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus  vedėja Rasa Naujalienė
Programos ,,Paauglystės kryžkelės“  mokytoja
Lankytojai:1126
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:04/09/14
Paskutinieji pakeitimai:04/10/14
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį