Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
SUGRĮŽIMAS Į VAIKYSTĖS ŠALĮ
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Dažnai mintimis
Sugrįžtu pas Tave.
Rimtą ir švelnų, reiklų
bei suprantantį .
Matau, dabar taisai
jau kitų padarytas klaidas.
Netrukdau...
Lentoje užrašau –
Linkiu krikštolinio
gyvenimo spindesio!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ne vienas buvęs Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos mokinys, prisimindamas čia praleistus gražiausius jaunystės ir vaikystės metus, gruodžio 12 dieną vėl aplankė buvusius mokytojus, susitiko su draugais ir šventė mokyklos 25 – metį. Bendruomenė dalyvavo šv. mišiose, paskui mokykloje vyko buvusių abiturientų laidų susitikimai ir šventinis koncertas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokytoja Aušra Jankauskienė ir 10 klasės mokinys Lukas Miškauskas pasveikino atvykusius garbius svečius: Alytaus miesto savivaldybės tarybos narius (Rimą Mitkienę, Gediminą Jegelevičių), Lions klubo narius ir LR Seimo narių atstovus, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėją Vytuolį Valūną ir Švietimo skyriaus vyr. specialistę Dalią Milkevičienę, Alytaus miesto mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų vadovus , buvusius mokinius ir mokytojus). Buvo akcentuota, kad visi čia susirinko į vaikystės sodą, kur žinių vaisius nokina stebuklingi medžiai, kur gėriu, meile ir grožiu trykšta gaivūs šaltiniai. Čia prisiminimų pasaką seka kiekviena kertė. Čia gimė pirmoji meilė ir svajonė, nuvedusi tolyn, bet neleidusi atitrūkti nuo to,kas brangu, nepakartojama ir tikra.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokyklos direktorius Algimantas Stašiauskas atsakė į klausimą, daug ar mažai yra 25 metai? Jis apžvelgė nueitą margaspalvį mokyklos kelią. Prisiminė buvusias abiturientų laidas, mokinių laimėjimus, įdomiausius renginius ir šventes.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Paskui bendruomenės narius sveikino svečiai. Mokytoja  G. Mikėnienė palinkėjo ištvermės dirbant nelengvą darbą, o buvusi mokinė Meda Mitkutė visus jubiliejaus dalyvius pasveikino daina. Jungtinis mokyklos choras taip pat džiugino daina „Kelias į mokyklą", o pradinių klasių mokytojos Nijolės Muzikevičienės šokėjai trypė linksmą šokį „Kaubojai“. 7a klasės skaitovė Justina Muliuolytė teigė, kad vienintelė tikroji kelio į mokyklą priežastis – vaikystėje rašytos raidės ir numintas į ją takas. Jis kviečia sugrįžti atgal ir nors retkarčiais tapti vaikais.
Šventės dalyvius pasveikino ir buvę mokiniai. Alvija Černiauskaitė – Kvedaravičienė ir 1000 abiturientė Sandra Sakalauskaitė prisiminė čia praleistus gražiausius metus, padėkojo mokytojams už jų nuoširdų darbą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Po svečių linkėjimų violančele grojo 10 klasės mokinė Iveta Žilinskaitė, dainavo mokytojų ansamblis (daina „Kai tu šalia“), šoko balerinos. Mokykloje dirbusi mokytoja Aldona Ramanauskaitė šventės dalyvius džiugino savo ansamblio dainomis. Choreografės Vilijos Sližauskienės šokėjėliai - šokiu  „Norim dar“, o mokytojos Nijolės Muzikevičienės mokiniai – „Aitvarai.“
Šventės pabaigoje skambėjo daina „Sūpynės“, o scenoje esantys visi atlikėjai susikabinę rankomis su vedėjais dėkojo dalyviams, kad laiko bangos, nuplukdžiusios naivias išdaigas ir popierinius laivus , neleido pamiršti mokykloje likusios klasės, kurios suolai vėl pakvietė sugrįžti į vaikystės šalį.

                                                               Mokyklos korespondentai

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:2015
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:12/17/14
Paskutinieji pakeitimai:12/17/14
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį