Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Įspūdžiai iš televizijos laidos „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs.”
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Likiškėlių pagrindinės mokyklos 5a klasės mokiniai dalyvavo „Lietuvos ryto“ televizijos rengiamos laidos „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ atrankoje.  Pirmajame sezone buvo atrinktos 42 komandos (5-6 kl). Į laimingųjų sąrašą pateko ir mūsų mokyklos penktokai, kurie sausio 18 dieną vyko į laidos filmavimą Vilniuje, vienoje naujausių sporto arenų ( „Lietuvos ryto“ krepšinio arenoje). Juos lydėjo klasės auklėtoja A.Šimanskienė, kūno kultūros mokytoja E.Remeikienė. Kartu vyko palaikymo komanda: projektinio darbo specialistė Virginija Makaveckienė, 6a klasės mokiniai, tėveliai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokiniai varžėsi su Kėdainių ir Rumšiškių  penktokais.  Buvo 7 rungtys: 5 sportinės (estafetės, greičio, komandinio darbo ir susitarimo, lygsvaros) ir 2 loginės - olimpinės. Visos jos labai įdomios - stilizuotos, pateiktos žaidimo forma. Teko pabūti ir „indėnais“, ir „tarzanais“, ir apsirengti sumo kostiumu. Buvo ir klasikinių rungčių, tačiau pritaikytų šiems laikams. Vaikai pasinaudojo naujausiu sportiniu inventoriumi.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Laidoje viešėjo olimpietis baidarininkas Egidijus Balčiūnas. Vaikams teko paspausti ranką žymiam sportininkui, gauti jo autografą bei kartu nusifotografuoti.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Nors mūsų penktokai nepateko į pusfinalį, tačiau  praleistas laikas  nuostabus, įgyta patirtis nepakartojama,  įspūdžiai ilgai neišblės. Vaikai parodė ir savo sportinius gebėjimus, ir mokėjimą dirbti komandoje, pademonstravo, kaip sugeba susitarti.  Nauda buvo didelė. Pasak projekto autorių,  pagrindinis šios laidos tikslas – atplėšti vaikus nuo kompiuterių, planšečių, išmaniųjų telefonų bei kitokių vaizduoklių bei išmokyti mėgautis sporto ir bendravimo džiaugsmais. Juk ir vyriausybės programoje numatyta daug dėmesio skirti fiziniam vaikų aktyvumui.
Laidos pabaigoje kiekvienas dalyvis gavo po dovanėlę  - UAB „Malsena“ gaminių. Šiai bendrovei svarbu, kad Lietuvos jaunoji karta augtų sveika – tiek fiziškai, tiek dvasiškai, svarbu, ką valgo, ką veikia, kuo gyvena mūsų vaikai.
Gal Likiškėlių pagrindinės mokyklos 5a klasės mokiniai po šios laidos ir netaps olimpiniais čempionais, bet bus drąsesni, vikresni, stipresni, ištvermingesni, draugiškesni.
Mes labai norime padėkoti Alytaus miesto savivaldybės švietimo skyriui už transporto  skyrimą, Likiškėlių pagr. mokyklos neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėjai R.Naujalienei už pagalbą organizuojant šią kelionę, šauniesiems  mūsų sirgaliams ir penktokų tėveliams.

                                        5a klasės auklėtoja Alma Šimanskienė
Lankytojai:820
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:01/22/15
Paskutinieji pakeitimai:01/22/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį