Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 9 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mugėje - patsai Kaziukas
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
- O kodėl gi ne?! Nusprendžiau – ir pirmyn: aplankysiu mokyklas. Kaip jos švenčia mano šventę! Pradėsiu nuo kalno – Likiškėlių pagrindinės mokyklos – paskui riedėsiu žemyn, į kitas mokyklas.
Jau lauke išgirdau skambant linksmą liaudies muziką. Viduje kelią užtvėrė skubantys pradinukai. Aš paskui juos. O čia, vestibiulyje, vėl „kliūtys“: stalai nukrauti rankdarbių, kepinių. Ne tais iš parduotuvių, o tikrais - vaikų ir jų tėvelių rankų darbo dirbiniais. Prigludau prie sienos, nes suskambo  mokytojos G. Karnilienės ketvirtokų grojama kanklėmis ir  mokykliniais lumzdeliais melodija, lydima gražių eilių. Suprask: prasidėjo koncertas. Plojimai, šūksniai – tai padėka atlikėjams. Tikrai taip.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokytojos N. Muzikevičienės pirmokai šokiu sveikina visą Lietuvą su šia švente. Smagu. Tenka stabtelėti, nes daug nekantraujančių ką nors nusipirkti. Šurmulys, kalbos... O toliau? Uždainuoja mokytojos L. Umbrasienės pirmokai. Po dainelės suskamba mokyklos varpelis. Pertrauka. Prigužėjo penktokų – aštuntokų. Kaipmat dingsta vienas po kito megzti ir kepti zuikiai, saldumynai, suvenyrai, megztos gulbės, karoliai, segės, grybai, odinės piniginės ir raktinės. Visko neišvardinsiu - nespėjau apžiūrėti!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Po pertraukos suvinguriuoja mokytojos A. Muliuolienės trečioko birbyne grojama melodija. Profesionaliai jis groja! O čia ir mokytojos A. Jankauskienės trečiokai daina džiaugiasi darbščiomis bitelėmis. Mokytojos A. Karlonaitės antrokai kvietė visus šokti linksmąją žiogų polką. Bet kai akordeonu užgroja pirmokės Faustėjos mama, pritariant mušamaisiais jos dukrai, pamatau, kad šventėje yra daug tėvelių. Šie įsidrąsina, o paskui juos ir mokytojos, kas šoka, o kas pasiūbuoti suskato. Mat visus sužavėjo grojimas ir gera nuotaika. Žavėjosi muge mokyklos virėjos, staliai ir visi mokytojai, kurie rankose laikė įsigijusią ne po vieną šventės grožybę.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
O ką besakyti apie mokinius?! Jų  judrumas, džiaugsmas... kaip sakoma, jie netilpo savo kailyje. O dar ne vienas euras, gautas už prekes, šildėsi rankose. Vaikai šoko, mainėsi prekėmis, gyrėsi savo mokytojoms uždirbtais pinigais.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
O aš tik dairiausi, stebėjau ir pavydėjau visam mokyklos kolektyvui, susibūrusiam šiai šventei. Aš neturiu savo kolektyvo, nes tėveliai beveik nesuteikia savo vaikams Kaziuko vardo. Mūsų, Kaziukų, taip mažai! Pirkau ir aš, džiaugiausi dalyvavęs gražioje šventėje. Bet čia užsibuvęs kitur nueiti nespėjau. Nieko. Kitąmet nueisiu.
                                                                 Kaziukas

Lankytojai:723
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:03/10/15
Paskutinieji pakeitimai:03/10/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį