Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Konkursas „Mano kišenpinigių istorija“
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Konkursas „Mano kišenpinigių istorija“ atnešė sėkmę į Alytaus Likiškėlių pagrindinę mokyklą. Antrą kartą Lietuvoje minėta Vaikų finansinio švietimo savaitė. Jos metu vyko daugybė renginių ir konkursų. Viename iš jų dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.
Konkurse „Mano kišenpinigių istorija“ savo kišenpinigių istorijas pasakojo net du šimtai mokinių iš šešiasdešimt penkių Lietuvos mokyklų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Sėkmė lydėjo alytiškius. Net trys mokiniai iš Alytaus mokyklų tapo konkurso prizininkais. Mūsų mokyklos mokinė Martyna Džapbarovaitė, sukūrusi filmą „Mano kišenpinigių istorija“, užėmė I vietą 5 - 8 klasių grupėje, todėl vasario 17 drauge su tėveliais ir mokytojais visi prizininkai pakviesti į nugalėtojų apdovanojimus. Apdovanojimus įteikė Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas. Nugalėtojai ir juos rengę mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir banko įsteigtomis atminimo dovanėlėmis.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Po apdovanojimų visi nugalėtojai pakviesti apsilankyti Pinigų muziejuje, kur sužinojo ne tik pinigų atsiradimo istoriją, susipažino su seniausiais pinigais, pamatė iš centų pastatytą piramidę, bet ir sužinojo, kiek jų svoris būtų įvertintas auksu, platina, sidabru, nusikaldino skatiką. Teisingai atsakę į klausimus gavo prizą - atsispausdinti popierinį pinigą „Vienas muštinis“ su savo nuotrauka ir Lietuvos banko atvaizdu.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Džiaugiamės, kad Lietuvos bankui prisijungus prie Tarptautinės vaikų ir jaunimo organizacijos propaguojamos jaunimo finansinio raštingumo idėjos, siekiama, kad vaikai žinotų, kaip reikia išmintingai elgtis su pinigais.

Daliutė Žilinskienė, matematikos mokytoja
Lankytojai:1360
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:03/18/15
Paskutinieji pakeitimai:03/18/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį