Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Akcija „DAROM"
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pavasaris daugeliui asocijuojasi su nauja pradžia, sugrįžimu, taip pat gamtos atbudimu bei savo namų ir aplinkos tvarkymu. Esame gamtos žmonės,, kuriems svarbu ne tik pailsėti ir pabūti miške, parke, prie vandens telkinių, bet ir matyti ją švarią, tvarkingą. Gamta kiekvieną pavasarį pasirūpina „Darom” - visuomeniniais pagrindais paremta organizacija, kurioje kasdien vis ryškiau atsispindi pagrindiniai veiklos akcentai – APLINKOSAUGA, PILIETIŠKUMAS ir SAVANORYSTĖ. „DAROM“organizacijoje aplinkosauga yra tiesiog priemonė savanorystei ir pilietiškumui skatinti, todėl Lietuvos žmones pakviesti aktyviai dalyvauti akcijoje DAROM 2015, vykusioje balandžio 25 d. visoje Lietuvoje.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos bendruomenė taip pat nori, kad gimtasis miestas būtų švarus, todėl dalyvavo akcijoje. Mokiniai su mokytojais rinko nurodytose miesto teritorijose šiukšles. Keista, kad po metų vėl toje pačioje vietoje rado daugybę butelių, popierių ir kitų buities daiktų (netgi baldų). Pririnktus maišus krovė į sunkvežimį (mokiniams padėti pasisiūlė savanoris vairuotojas, nepasakęs pavardės. Jis ir išvežė šiukšles).
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Talkininkai džiaugėsi, kad, miestai, miesteliai ir miškai Lietuvoje per 7 – erių metų „DAROM“ egzistavimą tapo ne tik gražesni, bet ir švaresni, Gera, kad galima dalyvauti tokiose akcijose ir prisijungti prie tarptautinės aplinkosaugos organizacijos veiklos.

                                                               Mokyklos korespondentai
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:620
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:04/28/15
Paskutinieji pakeitimai:04/28/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį