Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Popietė „Linksmųjų skaičių pasaulyje“
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Paskutinę kovo mėnesio popietę Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje vyko Alytaus miesto savivaldybės pagrindinių mokyklų septintų klasių matematinė popietė „Linksmųjų  skaičių pasaulyje.“ Šios popietės tikslai: praplėsti matematines žinias, lavinti mokinių vaizduotę ir tobulinti mąstymą, skatinti jų kūrybiškumą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Susirinkusius dalyvius pasveikino Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Rasa Naujalienė, grojo gitara septintos klasės mokinė Austėja Klimavičiūtė, padainavo mergaičių ansamblis „Aisva“.
Mokiniai varžėsi keturiose rungtyse. Pirmiausiai atsakinėjo į  matematinius klausimus ir sprendė uždavinius, paskui iš pabirusių raidžių dėliojo matematinius terminus ir sąvokas. Trečioji ir ketvirtoji užduotis patikrino mokinių kūrybiškumą ir meninius gabumus. Jie kūrė eilėraščius, kuriuose turėjo panaudoti  žodžius,  susijusius su matematika, o iš duotų matematinių figūrų sudėti „Tikrojo matematiko portretą“ ir pristatyti vertinimo komisijai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.Kol komisija skaičiavo rezultatus ,mokiniai sutiko duoti priesaiką matematikai. „Matematika-tu proto pradas, tu proto motina esi. Todėl visuomet mokysimės tik matematiką“. Paskelbus rezultatus paaiškėjo, kad patys sumaniausi ir išradingiausi buvo Šv. Benedikto gimnazijos septintokai. Jie ir laimėjo pirmąją vietą.

Daliutė Žilinskienė, matematikos mokytoja, metodininkė
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:656
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:04/03/16
Paskutinieji pakeitimai:04/04/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį