Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 9 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mokykla sveikina naują direktorių
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Balandžio 4 d. Alytaus Likiškėlių pagrindinei mokyklai pradėjo vadovauti Donatas Vasiliauskas, buvęs Alytaus Putinų gimnazijos ekonomikos mokytojas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

Būtent Likiškėlių pagrindinėje mokykloje pats dvylika metų mokęsis D. Vasiliaukas teigia, kad apie ją išlikę tik patys geriausi prisiminimai. „Šioje mokykloje matau potencialą. Ji gali tapti išskirtine progimnazija Alytuje, apie kurią išgirs ne tik Alytaus miestas. Džiugu, kad man pavyko laimėti konkursą. Tikiuosi sutelkti kolektyvą geram ir produktyviam darbui“, - teigė D. Vasiliauskas,  kreipdamasis į mokyklos bendruomenę. Jis mano, kad teks daug dirbti, bet tikisi, kad mokyklos kolektyvas nebijo naujovių.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Alytaus miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas pristatė direktorių mokyklos bendruomenei.. Jis kalbėjo, kad Donatas Vasiliauskas tapo vienu iš penkių geriausių „Metų mokytojų 2015“ Lietuvoje, todėl jam įteiktas apdovanojimas ir „Metų mokytojams“ premija. Pasak  D. Vasiliausko, toks įvertinimas jam reiškia labai daug, ne kiekvienam mokytojui tenka tokia garbė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

Su naujo darbo pradžia kolektyvo vardu direktorių pasveikino Stasė Kasparavičienė, Pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja. Ji palinkėjo buvusiam mokyklos mokiniui, dabar jau direktoriui, atkaklumo ir sėkmės dirbant Likiškėlių pagrindinėje mokykloje.

             Mokyklos korespondentai
Lankytojai:503
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:04/05/16
Paskutinieji pakeitimai:04/05/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį