Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Civilinės saugos pratybos
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje balandžio 27d. nuskambėjo pavojaus signalas. Mokytojai ramiai, be panikos, pranešė apie evakuaciją, buvo nutraukti visi užsiėmimai ir mokiniai išvesti per artimiausį išėjimą į mokyklos stadioną. Evakuacija vyko sklandžiai. Mokiniai iš mokyklos išėjo tvarkingai
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.


Ugniagesiai ir greitoji medicinos pagalba atskubėjo į Alytaus Likiškėlių pagrindinę mokyklą.. Buvo gautas pranešimas, kad čia kilo gaisras. Paaiškėjo, kad pavojaus signalas netikras. Čia vyko Alytaus ugniagesių organizuotos evakavimo iš mokyklos pastato ir gaisro likvidavimo pratybos, o gaisras buvo imitacinis.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

Po evakuacijos mokiniai stadione galėjo patys, prižiūrimi ugniagesių, išbandyti gesintuvus ir užgesinti ugnį, suteikti medicininę pagalbą nukentėjusiems (bintavo kojas, rankas, mokėsi uždėti įtvarus, gaivinti). Turbūt ne veltui sakoma, kad gaisras negesinamas išsiplečia. Tikriausiai todėl žmonės stengiasi  išmokti saugotis šios nelaimės, nes po vagies lieka sienos, o po gaisro-nieko.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos direktorius Donatas Vasiliauskas dėkojo ugniagesiams, medikams už mokymus, o mokiniams linkėjo elgtis saugiai ir leido grįžti į mokyklos patalpas.

Mokyklos korespondentai
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:656
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:04/27/16
Paskutinieji pakeitimai:04/27/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį