Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Likiškėlių mokyklos turtas -nuoširdus bendravimas
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šių metų tradicinėje savivaldybių švietimo padalinių vadovų konferencijoje „Mokinių pasiekimai. Ką turime daryti kitaip?" 2015-2016 mokslo metus Švietimo ir mokslo ministerija paskelbė Mokyklos bendruomenės metais, todėl sutelktai ketinama skatinti dirbti visą mokyklos bendruomenę - pedagogus, mokinius ir jų tėvus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.


Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla taip pat stiprina bendruomenę ir mokosi nuoširdžiai bendrauti jau ne pirmi metai, todėl organizavo tradicinę bendruomenės dieną.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šiemet mokykla renginius pradėjo jau gegužės 16d. gražindama mokyklos aplinką ir atidarydama Jaunųjų kulinarų akademiją. Mokytojai organizavo įvairias parodas mokyklos etnografiniame kampelyje, erdvėje prie muziejaus, stenduose, prie aktų salės, bibliotekoje ir skaitykloje: „Siuviniai iš močiutės skrynios”(Angelė Muliuolienė, pradinių klasių mokytoja, ir 1-10 klasės), „Mano žydintis medis”, „Mano daržas ant palangės” (Vidutė Rutkauskienė, biologijos mokytoja), „Gyvename ir kuriame”(Silva Oškelienė, dailės mokytoja, Alvyra Grigaliūnienė, pradinių klasių mokytoja, Antanas Jaruševičius, technologijų mokytojas), „Aš tikrai myliu Lietuvą”(Irena Žuramskienė, lietuvių kalbos ir etninės kultūros mokytoja), „Moku, darau, džiaugiuosi”(1-4 klasių mokiniai su mokytojomis Alvyra Grigaliūniene ir Jolita Jančiauskiene), „Europos šalys”(Danutė Čepienė, Laima Marčiulynienė ir 1-10 klasių mokiniai), „Geografinės platumos” (Laima Marčiulynienė, geografijos mokytoja). Jaunieji kulinarai šventei ruošėsi gegužės 16-17 d. jau nuo 8.00 val.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

Jie kepė sausainius ir kitus skanėstus.. 9.00 val. mokyklos bibliotekoje 1-10 klasių mokiniai dainavo ir deklamavo užsienio kalbomis. Mokyklos lietuvių kalbos mokytojos (Zita Bražinskienė, Lionė Tamkevičienė, Irena Žuramskienė) organizavo raštingumo konkursą „Kalbą kuriame mes”.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Aktų salėje 10 val. vyko 1-4 klasių renginys „English is fun”(anglų kalbos mokytoja Rimantė Adomaitienė). 11 val. 1-4 klasės pakvietė į jaunųjų Vidzgirio gyventojų plenerą „Draugų rate”. Mokyklos stadione, ant šaligatvių, vidiniame kiemelyje, bendruomenė galėjo pasidžiaugti pradinukų darbeliais. Etikos mokytoja Daiva Čepanonienė ir 7-ųjų klasių mokiniai ketvirtokams pristatė socialinio - emocinio ugdymo programą „Paauglystės kryžkelės”. Mokiniai parodė ir sportinius gebėjimus. Kūno kultūros mokytojas Rimas Berulis organizavo mėtymų į krepšį 3x2x1 konkursą ir baudų mėtymo varžybas. Mokinius domino ir stalo teniso turnyras bei 5-6 klasių mokinių konkursas „Matematika linksmai”(Kęstas Račkys, Daliutė Žilinskienė, Alma Šimanskienė).
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
16.30 val. vyko tėvų ir bendruomenės narių susitikimai su mokytojais bei administracija. Paskui tėvams parodytas bendras klasių kūrybinis filmas apie gyvenimą mokykloje. Po filmo bendruomenė žiūrėjo meninę programą „Kartų dialogai”, kurią drauge su mokiniais organizavo rusų kalbos mokytoja, kudirkaičių vadovė Virginija Šerkšnienė ir matematikos mokytoja Daliutė Žilinskienė. Renginio vedėjai, 8a ir 8b bei 6a klasės mokiniai, deklamavo gražiausius posmus apie gyvenimą, jo prasmę. Visus jaudino pasakyti žodžiai, kad visa ko pradžia yra vaikystėje, kai žmogus supranta, jog pasaulyje gyvena ne vienas. Jo pareiga pridengti kitus nuo smurto ir prievartos bei melo. Tai yra sunkiausia pareiga. Skambėjo Linos Umbrasienės pradinukų ir Silvos Rakauskaitės mokinių ansamblio dainos, žiūrovus linksmino šokėjai. Visus nustebino mokinių tarybos šokis drauge su mokyklos direktoriumi Donatu Vasiliausku. Po šokio apdovanoti geriausi mokyklos mokiniai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Į renginį atvyko Alytaus miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Česlova Mocevičienė,  Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Silvija Peštenienė, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Aurelijus Jaruševičius, Alytaus kolegijos direktorė Danutė Remeikienė, Vadybos ir inžinerijos fakulteto dekanas Sigitas Naruševičius, Alytaus profesinio rengimo centro vadovas Vytautas Zubrus ir Pramonės skyriaus vedėja Audronė Motuzienė, AB „Grūdai”atstovės: ryšių su visuomene specialistė Reda Liškauskaitė ir marketingo vadybininkė Edita Ruplienė, Vilkyškių pieninės firminės parduotuvės Alytuje savininkas Marius Kamorūnas ir firminės parduotuvės vedėja Rasa Markauskienė. Šventėje dalyvavo buvęs mokyklos direktorius Algimantas Stašiauskas, taip pat pavaduotojas Vitas Bieliauskas, mokinių tėveliai, informacinis portalas „Alytaus gidas”, mokyklos tėvų komiteto atstovai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Renginio pabaigoje iškilmingai pasirašytos Jaunųjų kulinarų studijos bendradarbiavimo sutartys, o nuskambėjus finalinei dainai „Mūsų dienos kaip šventė”, visus bendruomenės narius Neformaliojo švietimo ir pagalbos mokiniui skyriaus vedėja
Rasa Naujalienė pakvietė bendrauti bei VMG/JKS keptus sausainius ragauti.  
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Bendrauti buvo malonu, bet šios dienos dalyviai išsikėlė tikslą - išjudinti vieną iš bene svarbiausių sričių, kuri lemia bendruomenės narių savijautą, pasiekimus ir ugdymo įstaigos veiklos efektyvumą. Ar pagaliau pavyks būtent šiems siekiams skirtais metais labiau sutelkti ugdymo įstaigos tėvus, vaikus, pedagogus?  Mokyklos bendruomenė tiki, kad šiais mokslo metais pagaliau vyks tokie pokyčiai, kurie padės vaikams tapti laimingesniems, ugdymo įstaiga taps atviresnė tėvams. Šie pasijus reikalingi bei galintys prisidėti prie efektyvesnės švietimo sistemos kūrimo, kartu su pedagogais bei vaikais imsis iniciatyvų ir visi kartu kurs visavertę bendruomenę., nes nuoširdus  bendravimas - didžiausias turtas pasaulyje.

Mokyklos korespondentai
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1756
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:05/18/16
Paskutinieji pakeitimai:05/18/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį