Alytaus profesinio rengimo centras
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
APRC atvirų durų diena
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
 


Į atvirų durų  dienų šventinį  renginį mūsų centre  buvo susirinkę mokytojai, mokiniai, tėveliai, verslo atstovai ir Pietų Lietuvos regiono profesinių mokyklų konkursų ir olimpiadų dalyviai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
     Nuo pat ryto APRC vyko konkursai. Tarpusavy varžėsi apdailininkai, automobilių remontininkai, padavėjai, virėjai, viešbučių darbuotojai, būsimieji  informacinių technologijų specialistai, kirpėjai, prekybos įmonių vadybininko padėjėjai ir staliai. Svečiams buvo pristatyti matematikos ir istorijos projektai, vyko šių mokomųjų dalykų  olimpiados.
Vyko bendrojo lavinimo mokyklų mokinių susitikimas su Alytaus darbo biržos atstove. Ji kalbėjo apie karjeros planavimą, šiandieninę situaciją darbo rinkoje, apie paklausias specialybes.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.


   Centro  direktorius Vytautas Zubras kalbėjo apie centro tikslus, neformalųjį ugdymą bei apie tai ką mokykla šiandien gali suteikti mokiniui. Direktorius džiaugėsi , kad jauni žmonės suvokia mokymosi reikšmę ir todėl vis dažniau, siekdami profesinio išsilavinimo, renkasi ir vidurinio ugdymo programą. Savo kalboje direktorius akcentavo jog centre siūloma moderni ir šiuolaikinė edukacinė aplinka, individualusis mokymo planas, atitinkantis mokinių gebėjimus, pomėgius ir poreikius. Vytautas Zubras kalbėjo, kad centro mokytojų kvalifikacija, efektyvi projektinė veikla, bei IKT naudojamas mokymo procese sudaro palankias sąlygas pagrindinių kompetencijų įgijimui.
Į šį renginį susirinko didžiulis būrys moksleivių, mokytojų,  besidominčių  profesinės karjeros planavimu ir profesinio informavimo galimybėmis .  Mokiniai lankėsi skyriuose, susipažino su  Alytaus PRC dirbtuvėmis, kabinetais, bibliotekomis,  susitiko su paslaugų ir verslo, pramonės ir prekybos, statybos technologijų skyrių atstovais. Skyrių darbuotojai ir mokiniai dalyvavo savo skyrių pristatymuose.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.


     Susipažinę su skyriais, svečiai turėjo galimybę pamatyti neformaliojo ugdymo būrelių prisistatymus, vyko tarsi mokinių kūrybinio proceso demonstravimas. Renginio vedantieji Eglė ir Eimantas pristatė centrą, deklamavo eiles ir kvietė į sceną šokėjus,  daininkus, muzikantus.  Šiltais plojimais mokiniai, mokytojai, verslo atstovai iš visos Pietų Lietuvos regiono profesinių mokyklų konkursų ir olimpiadų dalyviai sutiko koncerto dalyvius- jaunuosius talentus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.


Linksmai nuteikė ir išskirtinio dėmesio susilaukė centro mokinė, ,,Dangaus vartų‘‘  dalyvė Vitalija ir
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Paslaugų verslo skyriaus merginos, pristačiusios ,,Pavasarinę mozaiką‘‘.   APRC kiekvienas gali atrasti save popamokinėje ir projektinėje veikloje. Šiais metais centre sudaryta ir vykdoma Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimo programa- pilietiškumo projektai, įvairios mokinių edukacinės išvykos. Alytaus Jurgio Kunčino bibliotekoje veikia kirpėjų programos mokinių organizuota paroda ,,Mes mokomės kurti grožį“. Pramonės ir prekybos skyriuje užsukti kviečia floristų būrelio paroda ,,Gamtos dovanos mene“, o statybos technologijų ir verslo skyriui paskelbtas meninių projektų konkursas ,,Lietuvos tūkstantmečio knyga“.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Šventėje dalyvavo:

  Alytaus apskrities viršininko administracijos Socialinių reikalų, švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Janina Žeimienė,

Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų Alytaus filialo direktorius Romualdas Ambroževičius.
Po koncerto vyko olimpiadų, vietinių konkursu, istorijos, matematikos projektų apdovanojimai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Nugalėtojai kartu su renginio svečiais, rėmėjais ir APRC vadovais.
Apdailininko (statybininko) programoje nugalėjo  Marius Petraška iš Alytaus PRC. Antrasis buvo Ernest Lobovič iš Varėnos TVM. Trečioji vieta atiteko Mindaugui  Mikelkevičiui iš Simno ŽŪM.

Automobilių remontininko programoje nugalėjo  Donatas Bagdanavičius  (APRC). Antrasis buvo Vidmantas Iešmanta (APRC). Trečiasis-  Vilius Laurušaitis iš Marijampolės PRC.

Padavėjo konkurse  pirmąją ir trečiąją vietas laimėjo Laimutė Naruševičiūtė  ir Lukas Žukaitis ( APRC), o antrąją vietą iškovojo  marijampolietė Laura Šovaitė.

Šauniausiais  virėjais pripažinti Gintarė Simonaitytė iš APRC, Alma Lenickaitė (Marijampolės PRC) ir  Gytis Beručka  (Varėnos TVM).

Viešbučio darbuotojo programos nugalėtojai : Alvina Dambauskaitė (APRC), Ineta Aliulienė (VšĮ Daugų TVM), Eimantė Kirkliauskaitė (APRC).

Informacinių technologijų : Tautvydas Vaicekauskas (APRC) , Gintaras Kazakevičius (APRC), Aivaras Sevelevičius  (VšĮ Daugų TVM).

Geriausieji 11-ųjų klasių matematikai: Lidija Matukonytė (VšĮ Daugų TVM) , Kristina Smaidžiūnaitė (VšĮ Daugų TVM), Vaidas Kučinskas (Varėnos TVM), o tarp dvyliktokų - Eglė Miškauskaitė (Alytaus PRC), Jurgita Kamandulytė (VšĮ Daugų TVM), Deividas Kilčiauskas (Varėnos TVM).

Matematikos projektai :  Tautvydas Lesniauskas ir Karolina Jurkšaitė (VšĮ Daugų TVM), Jolanta Kvaraciejūtė (Varėnos TVM), Mantas Filipauskas (Alytaus PRC).

Istorija : Irma Markevičiūtė (Varėnos TVM), Gediminas Valenta (Alytaus PRC), Kęstutis Vartavičius (VšĮ Daugų TVM).

Istorijos     projektai : Sonata Rušinskaitė (Marijampolės PRC), Ieva Valentaitė (Veisiejų TVM), Giedrė Juškaitė (VšĮ Daugų TVM).

Kirpėjo programos nugalėtoja  Eglė Pileckaitė (Alytaus PRC),
Prekybos įmonių vadybininko padėjėjo Justina Aglinskaitė (Alytaus PRC), o  geriausio staliaus  vardas atiteko  Deividui  Bašmakovui iš Alytaus PRC.

                       
Sveikiname juos!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Padėkos žodžiai renginio svečiams-rėmėjams:
  AB Swedbank, Alytaus filialo valdytojo pavaduotojui  Linui Plytnikui, UAB ,,Deko projektai‘‘ direktorei Ingai Šatienei ir pardavimų vadovei Gretai Jakaitei, UAB ,,Lankava‘‘ didmeninės prekybos skyriaus vadovui Tomui Dimšai, UAB ,,Skirnuva‘‘ administracijos direktoriui Andriui Stasiukynui, UAB ,,Auksa‘‘ vadybininkui Povilui Žigui, UAB ,,Alvista‘‘ direktoriui Kęstučiui Kuzminskui. Šventei įvykti taip pat padėjo UAB ,,Remedija‘‘  ir UAB ,,ATEA‘‘firmos. Deja, bet jų atstovai į šventę atvykti negalėjo.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

Šventė pavyko!


Dėkojame visiems dalyvavusiems!


Alytaus PRC Pamonės ir prekybos skyriaus
P38 gr.mokinė Eglė Tilvikaitė ir P52 gr.mokinys Edgaras Cimakevičius.
Lankytojai:6454
Reitingas: (30 vertintojai)
Sukūrimo data:04/06/09
Paskutinieji pakeitimai:04/06/09
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
Going sticks, methods, gut, stenosis; consultation worker. iwapidehamira005/12/19
Damocles' coagulatory text putatively dura. enoyube003/28/19
With headstrong, vasoconstriction, imaginative page-a-subject section compatible. ujodididiqran003/28/19
Bile five generalizability manifests present: cancel authentically. ezaxawonig003/28/19
Early hyperplasia, pharmacopoeia single-lobe buildings acromegalic blue. edvolufibin003/28/19
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus profesinio rengimo centras Perjungti į Bibliotekos lygmenį