Alytaus profesinio rengimo centras
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Pakelta ranka gali reikšti, kad tuoj smogsi, arba kad tuoj glostysi. Tik nuo tavęs paties priklauso, kurį veiksmą pasirinksi
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
                P62 grupėje vyko valandėlė apie elgesį,  apie bendramokslių tarpusavio santykius ar, apie priekabiavimą. Grupės vadovas Saulius Eidukynas kalbėjo apie mūsų grupės mokinių tarpusavio santykius, apie elgesį per pamokas ir po jų. Jis sakė, kad Alytuje kaip ir visoje Lietuvoje daugėja vaikų, patiriančių bendraamžių patyčias, prievartą ir smurtą.

                Neringa Amšiejūtė  grupės draugams paskaitė pranešimą apie priekabiavimą. Ji sakė, kad pravardžiavimas,  erzinimas, grasinimai,  mušimas,  spardymas,  kumščiavimas,  stumdymas, apkalbinėjimas, piktų, bjaurių žodžių apie kitą vaiką užrašinėjimas, ignoravimas, atskyrimas nuo grupės, kuomet bendraamžiai nepriima vaiko žaisti ar užsiimti kitokia veikla,  daiktų gadinimas,  daiktų ar pinigų atiminėjimas jau ir yra priekabiavimas.  
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pranešimą apibendrindamas grupės vadovas kalbėjo apie tai, kad  priekabiavimas gali vykti visur:pakeliui į ar iš mokyklos, autobuse,  parke arba net ir mokykloje,  klasėje, tualetuose, sporto salėje  ir kitur.  Mokytojas kvietė diskutuoti šia liūdna, bet aktualia tema.
Juk dažnai  situacijoje dalyvauja ne tik besityčiojantis vaikas ir jo auka, dažnai  priekabiavimo situaciją stebi ir kiti vaikai. Ar šie vaikai taip pat įsitraukia į tyčiojimąsi? Daug klausimų kilo vadovui, o ir mokiniai neliko abejingi. Jie reiškė savo nuomonę apie patyčias ir priekabiavimą grupėje, mokykloje bei gatvėje.  Kalbėjo, pasakojo, o kad būtų dar nuoširdžiau buvo nuspręsta nuomonę išreikšti raštu.
Taip grupės vadovas turi galimybę sužinoti apie gal būt grupėje jau įvykusius nemalonius atvejus, o taip pat užbėgti galimiems įvykiams už akių.
Turite problemų ir norite pasikalbėti? Norite daugiau informacijos? Apsilankykite:
Jaunimo psichologinės paramos centras (JPPC) Jaunimo psichologinės paramos centras (JPPC)
Paskambink į Vaikų telefono liniją nemokamu numeriu 8 800 11111. Ten dirbantys savanoriai konsultantai laukia tavo skambučių kiekvieną dieną nuo 11 iki 21 val.
Vaikų linija Vaikų linija
KAMPANIJA "NUSTOK TYČIOTIS"
Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra
Apie priekabiavimą ir ne tik...
Lankytojai:1553
Reitingas: (11 vertintojai)
Sukūrimo data:03/01/10
Paskutinieji pakeitimai:03/08/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus profesinio rengimo centras Perjungti į Bibliotekos lygmenį