Alytaus profesinio rengimo centras
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 20-mečio minėjimas
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
,,Tikime laisve“ – su šiuo šūkiu, nešini šventiniais logotipais,  kovo 10-ąją į aktų salę rinkosi Alytaus PRC paslaugų verslo skyriaus mokiniai, mokytojai ir svečiai.
   Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-mečio minėjimą pradėjome giedodami Lietuvos Respublikos himną; po to leidomės į kelionę improvizuotu  laiko traukiniu, kurio ,,palydovės“ Justina (V21 gr.) ir Karolina (V22 gr.), ,,stebuklingais“ ženklais mostelėjusios, mus ,,nukėlė“ į praeitį. ,,Stabtelėjome“ ne vienoje stotyje –,,Dainuojančios revoliucijos“ , ,,Baltijos kelio“, ,,Laisvės gynėjų“, ,,Europos Sąjungos“, ,,Lietuvos tūkstantmečio“... Pakviestos ,,išlipti“ grupės Lietuvai dovanojo  paruoštus savo darbus: eilėraščius, esė, dainas, šokius, pieštus ir siuvinėtus paveikslus, dramines kompozicijas. Ekrane  buvo demonstruojami Lietuvos vaizdai, V26 grupės mokinių sukurti kompiuterinės grafikos darbai. Į grupių pasirodymus aktyviai įsijungė ,,traukinio keleiviai“ – visus užvaldė pakili nuotaika, kartu dainavome, skandavome  ,,Lie-tu-va!“
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

,,Kovo 11-osios“ stotelėje istorijos vyresnioji mokytoja Onutė Jurevičienė vedė trumpą  istorijos, pilietinio ir tautinio ugdymo pamoką, kalbėjo Centro direktoriaus pavaduotojas ugdymui Juozas Karkauskas.
     Neatsitiktinai renginyje skambėjo dainos Justino Marcinkevičiaus žodžiais, buvo suvaidinta baigiamoji poetinės dramos ,,Mažvydas“ scena, – šitaip pagerbėme poetą, kovo 10-ąją šventusį 80 - ties metų jubiliejų, ir ,,pasiuntėme“ Jam į Vilnių daug šiltų plojimų.
     II-oji minėjimo dalis vyko mokyklos kieme. Į dangų pakilo trijų spalvų balionai ir žibintai su užrašu ,,LT–20“, dainavome ,,Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos...“ skandavome ,,Su gimimo diena, Lietuva!“ Atsiliepdami į projekto ,,Drąsinkime ateitį“ vadovų kvietimą visoms mokykloms vienu metu netradiciškai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-metį, išgyvenome  bendrumo, solidarumo jausmus.
  Švietė saulė. Atrodė, jog Lietuvos gimtadieniu džiaugėmės ne tik mes, bet ir gamta.

                         
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
          Kovo 11-osios minėjimai vyko visuose APRC skyriuose.

      Ši šalies istorijai svarbi vilčių ir pareigos diena buvo paminėta 2010 m. kovo 9 d. ir APRC Mykolo Krupavičiaus žemės ūkio ir verslo skyriuje . Minėjime dalyvavo Alytaus A. Juozapavičiaus 1-osios šaulių rinktinės nariai. Istorijos mokytojas R. Sidaravičius skaitė pranešimą, skambėjo mokinių skaitomi poezijos posmai, skirti Lietuvos laisvės, nepriklausomybės idėjoms. Svečiai dalijosi prisiminimais apie Nepriklausomybės atkūrimo įvykius.

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Skambėjo mokinių skaitomi poezijos posmai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Signataro V.Kolesnikovo dovana APRC Statybos ir verslo paslaugų skyriuje.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Literatūrinę kompoziciją Lietuvos Neprikalusomybės atkūrimo dvidešimtmečiui susikaupę stebi būsimieji statybininkai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kovo 8  dieną Pramonės ir prekybos skyriaus  aktų salėje vyko Sausumos pajėgų orkestro koncertas ir minėjimas, skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmečiui – pažymėti. Orkestras koncertuoja  miesto visuomenei, dažnai rengia koncertus ir Lietuvos mokyklose, todėl mielai sutiko surengti šventinį koncertą ir mūsų mokyklos bendruomenei.
Minėjimą orkestro muzikantai pradėjo atlikdami Lietuvos Respublikos himną. Mokytojų Z. Baziukevičienės ir N.Pranckevičienės paruošti mokiniai skaitė žodžius, skirtus iškilmingai Lietuvos nepriklausomybės šventei.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

Po to  orkestro vadovas  Nerijus Malinauskas pasveikino visus su švente,  ir, padedamas dirigento Ramūno Valaičio, vadovavo orkestrui ir šmaikščiai vedė renginį.
Skambėjo ne tik rimti, bet ir nuotaikingi  kūriniai, verčiantys ploti, judėti, šypsotis...
Nebuvo pamiršta ir kita šventė – Moters diena. Orkestras padovanojo visoms moterims ir merginoms puikų kūrinį.
Sausumos pajėgų orkestras APRC koncertavo pirmą, tačiau, manome, kad tikrai nepaskutinį kartą
Lankytojai:2985
Reitingas: (8 vertintojai)
Sukūrimo data:03/17/10
Paskutinieji pakeitimai:03/19/10
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
Patiko :)Jolanta003/20/10
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus profesinio rengimo centras Perjungti į Bibliotekos lygmenį