Alytaus profesinio rengimo centras
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Artojų profesinio meistriškumo konkursas
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Gegužės 4 d. Mykolo Krupavičiaus žemės ūkio ir verslo skyriuje pirmą kartą vyko „Artojų profesinio meistriškumo konkursas“. Dėl geriausio ir profesionaliausio artojo mėgėjo vardo varžėsi dešimt Žemės ūkio ir verslo skyriaus mokinių.
Konkurso dalyviai turėjo galimybę patys išmatuoti lauką, taip įgydami dar vieną profesinę kompetenciją. Artojai buvo vertinami pagal keletą arimo elementų: sumestinės aukštį, riekių apvertimą, piktžolių užarimą pagrindiniame arime, žemės išarimą po sumestine, riekių tiesumą pagrindiniame arime ir kitus elementus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Susumavusi beveik keturias valandas trukusio darbo rezultatus vertinimo komisija skyrė tris pirmąsias vietas, nes mokiniai žemę arė trijų skirtingų modelių traktoriais. Geriausiai savo profesinius sugebėjimus su T-150K modelio traktoriumi pademonstravo 6T gr. mokinys Ronaldas Pečkys, su MTZ-925 modelio traktoriumi – Ž3 gr. mokinys Dainius Balaika. Daugiausia artojų mėgėjų žemę arė su MTZ-80 modelio traktoriumi, todėl vertinimo komisija šiai grupei mokinių skyrė tris vietas. Geriausiu ir profesionaliausiu artoju mėgėju su MTZ-80 modelio traktoriumi tapo Ž3 gr. mokinys Romanas Alaburda. Antrą vietą užėmė Ž2 gr. mokinys Marius Baranauskas, nuo jo beveik neatsiliko Ž3 gr. mokinys Dovydas Buinickas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Artojų profesinio meistriškumo konkurso I-ųjų vietų laimėtojams buvo įteiktos centro padėkos ir sertifikatai įsigyti prekių. Speciali padėka už paramą konkursui buvo įteikta varžybose dalyvavusiam 6T gr. mokiniui Vaidui Baranauskui. Prizinių vietų neužėmę artojai taip pat liko nenuskriausti. Jiems įteikti specialūs paguodos prizai.
Artojų profesinio meistriškumo konkurso organizatoriai tikisi, jog pirmą kartą surengtas artojų konkursas Žemės ūkio ir verslo skyriuje, Balbieriškyje, taps gražia tradicija. Dar šiais metais artojų mėgėjų laukia rudens sezono arimo varžybos.
Praktikos vadovė Jūratė Šiumbrevičiūtė
Lankytojai:3218
Reitingas: (18 vertintojai)
Sukūrimo data:05/07/10
Paskutinieji pakeitimai:05/09/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus profesinio rengimo centras Perjungti į Bibliotekos lygmenį