Alytaus profesinio rengimo centras
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Saugūs mokykloje
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
          2011 m.vasario 4 d. Mykolo Krupavičiaus žemės ūkio ir verslo skyriuje buvo organizuojamas susitikimas su Prienų rajono policijos komisariato prevencijos poskyrio pareigūne Kristina Banioniene, pareigūnu Algimantu Vitkausku. Susitikimo metu buvo aptartos mokinių pareigos, teisės mokykloje ir kitoje viešoje vietoje. Policijos pareigūnai supažindino mokinius su dažniausiai daromais teisės pažeidimais, nusikalstamomis veikomis ir administracine, baudžiamąja atsakomybe. Didelis dėmesys buvo skiriamas azartinių lošimų prevencijai, nes vis daugiau mokinių įsitraukia į šią nusikalstamą veiką. Tik saugi mokykla gali garantuoti kokybišką mokymosi procesą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
           Pareigūnė Kristina Banionienė papasakojo apie bendraamžius, kurie už nusikalstamas veikas atlieka bausmę Kauno pataisos namuose. K.Banionienė kalbėjo apie kalinių kamerų idealią tvarką, švarą, itin griežtą paauglių priežiūrą. Priminė liūdną statistiką, kad pusė šios institucijos gyventojų atlieka laisvės atėmimo bausmę už itin sunkius nusikaltimus: nužudymus, žaginimus ir pan. Atsidūrę „kitoje grotų pusėje“ jaunuoliai labai malonūs, mandagūs.
Policijos pareigūnai M.Krupavičiaus žemės ūkio ir verslo skyriaus mokiniams palinkėjo siekti žinių ir prasmingai leisti laiką, kad netektų pakliūti į Kauno pataisos namus.
Aktyviai dalyvavę I ir II kurso mokiniai  susidomėjo išvyka į Kauno nepilnamečių tardymo izoliatorių, pateikė daug klausimų, aiškinosi individualias situacijas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Socialinė pedagogė
Lankytojai:2518
Reitingas: (5 vertintojai)
Sukūrimo data:02/08/11
Paskutinieji pakeitimai:02/08/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus profesinio rengimo centras Perjungti į Bibliotekos lygmenį