Kupiškio Kupos pradinė mokykla
Content
eJournal comments
Information page
Enter editor's office

Users on-line: 1 (0 logged)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
                         Johnny's seven friends
                 Daugiašalės partnerystės projektas


             Šiais metais mūsų mokykla pateikė paraišką švietimo mainų paramos fondui. Mums suteikta galimybė dalyvauti daugiašalės partnerystės projekte. Projekte dalyvauja 6 šalys: Estija, Lietuva, Portugalija, Italija, Turkija, Islandija. Projektas tęsis 2 metus.  

             Šalių partnerių tikslas -  sukurti vežiojamą lėlių teatrą, kurio pagrindinis veikėjas būtų mažas berniukas Jonukas (Jussike, Giovanni ir pan. ). Vardai skirtųsi kiekvienoje šalyje pagal kiekvienos šalies kalbą. Jonukas keliaus, sutiks įvairius žmones, o  savo kelionės metu sustos septynis kartus skirtingose vietose.

              Lėlės bus pagamintos pačių mokinių, taip pat ir scenarijų kurs patys mokiniai. Vaidinsime ne tik savo mokykloje, bet ir darželiuose, bibliotekose, jaunimo centruose, vaikų ligoninėse, kitose mokyklose. Vaidinimus  nufilmuosime ir pasidalinsime su projekto partneriais. Vaidinimai bus išversti į anglų kalbą, o iš jų sudaryta knyga. Prie knygos bus pridėtas nedidelis žodynėlis su kiekvienos šalies kalbos žodžių vertimu. Su mažesniais mokiniais bus daromas žodynėlis, iliustruotas paprastais piešinėliais.
             Tokiu būdu mes skleisime  projekto idėją,  rezultatus ir manome, kad bus sudaryta  galimybė platesniam žmonių ratui susipažinti su šiuo  projektu.  Apie šį  projektą kievienas turi galimybę  rasti medžiagos internete.
Mūsų mokyklai ši idėja  labai priimtina. Mokykloje jau daug metų gyvuoja lėlių teatras (plačiau apie lėlių teatro veiklą galite pasiskaityti straipsnyje “Rygailiukų žvaigždžių valanda”) , patys gaminame lėles, turime praktikos, todėl galėsime labai įdomiai plėtoti savo veiklą toliau ir tobulėti mokydamiesi iš kitų. Taip pat tai puiki galimybė per vaidinimą susipažinti su kitų šalių tradicijomis, pristatyti ir puoselėti savo tradicijas ir kultūrą kitiems.
             Pirmoji Jonuko kelionė jau lapkričio 17 dieną. Projekte dalyvaujančios mokytojos skris į Portugaliją.

Show picture in original size.
Projekte dalyvaujančios mokytojos:
Alė  Songailienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja, dailės būrelių vadovė;
Dalia Kaktienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė, lėlių teatro "Rygailio" vadovė;
Asta Baltrūnienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja, projekto koordinatorė
Projekto svetainė Projekto svetainė
Visitors:3409
Rating: (3 evaluators)
Date created:10/21/08
Last change:10/22/08
Rate this article:
No comments posted yet.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Kupiškio Kupos pradinė mokykla Switch to Library level