Kupiškio Kupos pradinė mokykla
Content
eJournal comments
Information page
Enter editor's office

Users on-line: 1 (0 logged)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
                                      KIBIRKŠTĖLĖ
                   
Kupiškio Kupos pradinės mokyklos laikraštis   2008 m. lapkričio mėn. Nr. 1 (11)

SVEIKI SUGRĮŽĘ PO PIRMŲJŲ ATOSTOGŲ!
„ Kibirkštėlės“ kolektyvas sveikina visus sugrįžusius į mokyklą po rudens atostogų ir linki  dar energingiau tęsti pradėtus darbus.
Rugsėjis ir spalis buvo spalvingiausi auksinio rudens mėnesiai. Jie buvo įvairiaspalviai ir mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų bendra veikla. Džiugu, kad mokykloje ne tik mokomės, bet ir turiningai leidžiame laiką kartu.

• Lėlių teatras „ Rygailio“( vadovė D. Kaktienė) dalyvavo Kupiškio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus organizuotame renginyje apie stebuklingą raganų     pasaulį. Renginyje mūsų mokiniai parodė  spektaklį,  P. Matulionio pagrindinės mokyklos pradinukams.
• Būrelio „ Kraštiečiai“ nariai kartu su vadove  D. Kaktiene apsilankė ponios Birutės Šiaučiūnienės sodyboje Kupiškyje. Vaikams labai patiko pažintis su višta perekšle. Šeimininkė leido palaikyti ant rankų  viščiuką. Vaikai pamatė kaip melžiama ožkytė, paragavo šviežio pieno su bandelėmis, pasivaišino kriaušėmis. Visi labai dėkingi p. Birutei Šiaučiūnienei už šiltą priėmimą.
• Kupiškio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyko lėlių – raganų paroda – pristatymas. Mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su mokytoja A. Stanioniene pagamino ir pristatė raganą Čingą. Pristatyme dar padainavo dainelę „Raganiukai“.
• Jaunieji miško bičiuliai ( JMB) „ Gamtos vaikai“ mokyklos teritorijoje atpažino augančius medžius ir rinko jų lapus bei sėklas. Vadovė N. Kibinė patikino, kad iš sudžiovintų lapų jaunieji miškininkai paruoš herbarus.
• Muzikos mokytojos L. Giedraitienės vadovaujamas mokyklos pop choras „ Linksmieji lašiukai‘ ir ketvirtokų ritminių šokių būrelis( vadovė D. Senvaitienė) paruošė koncertinį sveikinimą Mokytojo dienos proga mokyklos ir rajono pedagogams.
• Kasmet pažymime Europos kalbų dieną. Anglų k. būrelis „ Step by step“( vadovė A. Baltrūnienė) rinko įvairių kalbų žodžius ir paruošė programėlę, kurią pristatė visų klasių mokiniams.
• 1a klasės mokiniai pasigamino pirštines – lėles ir smagiai vaidino pasaką „ Kas namelyje gyvena?“.
• Ketvirtų klasių mokiniai buvo išvykę į Biržų pilies muziejų  ir dalyvavo edukacinėse pamokose: „ Molinukas“, „ Lino kelias“, „ Slaptoji lietuviška mokykla“.
Show picture in original size.
• Mokyklos koridorius iki atostogų puošė parodos „ Kas užaugo tėvelių darželyje?“  įvairiausi eksponatai iš daržovių ir vaisių.
• Trečiokai apsilankė A. Petrausko muziejuje Uoginiuose.
• Mokykloje vyko tikros evakuacinės pratybos.
• Mokyklos logopedė S. Puišienė dalyvavo konferencijoje „ Informacinės ir komunikacinės technologijos mokykloje“ ir skaitė pranešimą „ Power Point idėjos logopedinėms pratyboms“.
• 44 trečiokai kartu su socialine pedagoge G. Gladutiene buvo išvykę į Skapiškio kultūros namuose vykusį koncertą „ Bardai vaikams“ ir buvo apdovanoti knyga „ Bardų dainos vaikams“ bei kompaktiniu disku.
• Kiekvieną rudenį mokykloje vyksta Rožinio šventė.
• Po smagių ketvirtokų surengtų  krikštynų, pirmokai tapo tikrais pirmokais.
Show picture in original size.
Show picture in original size.
„ Kibirkštėlės“ redakcija: redaktorė – mokytoja A. Jarutienė
 korespondentai ketvirtokai : Emilija, Vaida, Kasparas, Vygantas, Rokas, Ieva, Kornelija, Agnė, Samanta.

Visitors:2914
Rating: (5 evaluators)
Date created:11/05/08
Last change:11/05/08
Rate this article:
TitleAuthorRepliesLast reply
Sekmes busimiem penktokam!Judita006/17/09
Smanta mano kaimynėMartynas Survila011/26/08
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Kupiškio Kupos pradinė mokykla Switch to Library level