Kupiškio Kupos pradinė mokykla
Content
eJournal comments
Information page
Enter editor's office

Users on-line: 4 (0 logged)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
                                                       KUPOS PRADINĖS KELIAUTOJAI

                     Dalyvaudami projekto „Pavasario diena 2008“ veiklose, atlikome tyrimą  apie  mokinių, mokytojų  ir mokyklos  darbuotojų aplankytas Europos ir kitų žemynų valstybes.
Iš viso buvo aplankytos 43 valstybės įsikūrusios Europos, Azijos, Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos žemynuose.
Gausiausiai lankėmė kaimynines  šalis. Pirmoje vietoje, aplankyta 64 moksleivių, 35 mokytojų  ir mokyklos darbuotojų yra Latvija.  Antroje vietoje   - Estija, kurią aplankė 22 mokytojai, mokyklos darbuotojai ir  4 moksleiviai. Rusijoje svečiavosi  2 mokiniai, 19 mokyklos darbuotojų ir mokytojų.   Šiek tiek atsilieka Čekija, kurioje svečiavosi 18 žmonių – 3 mokiniai ir 15 mokytojų. 17 kartų lankyta Lenkija. Čia pabuvojo 5 mokiniai ir 12 mokytojų. Šeštoje vietoje, aplankyta 15 kartų yra Italija. Įvairiuose šalies regionuose  lankėsi 4 mokiniai ir 11 mokytojų bei darbuotojų. Septintoje vietoje  – Austrija ir Prancūzija, sulaukusios po 14 keliautojų iš mūsų mokyklos.  Austriją  aplankė 2 mokiniai ir 12 mokytojų,  o Prancūziją – 5 mokiniai ir 9 mokytojai.  Aštuntąją vietą dalijasi 2 šalys,  Ukraina ir Ispanija, kuriose pabuvojo po 13 mokyklos bendruomenės narių. Devintoje vietoje – Vokietija. Čia keliavo 5 mokiniai ir 7 mokytojai. Dešimtoje vietoje Baltarusija. Šia šalimi grožėjosi 11 mokytojų. Airijoje pabuvojo 7 mokiniai ir 2 mokytojai. O į Egiptą buvo nuskridę 3 mokiniai ir 5 mokytojai. Tryliktoje vietoje atsidūrė Turkija, Danija ir Didžioji Britanija, kuriose lankėsi po 6 bendruomenės narius. Keturioliktoje vietoje yra Suomija. Svečiuose pas Kalėdų Senelį buvo 1 mokinys, kitus regionus lankė 4 mokytojai. Aplankytos po 4 kartus, penkioliktą vietą užima Slovakija, Nyderlandai (Olandija) , Armėnija ir Bulgarija. Po 3 turistus iš mūsų mokyklos sulaukė Kroatija, Švedija, Slovėnija, Moldavija, Graikija ir Belgija.  Septynioliktą vietą pagal turistų skaičių dalijasi Tunisas, Norvegija, Kazachstanas, Gruzija. Čia lankėsi tik po 2 mūsų mokyklos bendruomenės narius. Ir rečiausiai, tik po 1 kartą aplankytos  12 šalių  pasidalino aštuonioliktąją  vietą. Tai Škotija, Malta, Rumunija, Šiaurės Amerikoje - Niujorkas, Pietų Amerikoje - Brazilija, Čilė, Azijoje -  Honkongas, Tailandas, taip pat Naujoji Zelandija,  Portugalija, Belgija, Kirgizija.  
Iš viso aplankytos 23 Europos Sąjungos valstybės, 2 šalys kandidatės, 2 Afrikos valstybės, 3 Azijos valstybės, 1 Šiaurės Amerikos ir 2 Pietų Amerikos žemyno šalys ir 9 kitos Europos žemyno valstybės.
Įsimintiniausias kelionių akimirkas mokiniai kartu su savo mokytojomis pristatys Kupos pradinės mokyklos  keliautojų parodoje „Pažink kitas kultūras“.
Show picture in original size.
Visitors:3581
Rating: (7 evaluators)
Date created:05/09/08
Last change:05/15/08
Rate this article:
TitleAuthorRepliesLast reply
KUPASAnonimas005/28/17
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Kupiškio Kupos pradinė mokykla Switch to Library level