MBGatvė
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Šį kartą talentą radome 2A klasėje - kalbinome grupės „Funk Clock“ klavišininką Kasparą Meginį. Jis maloniai atskleidė savo muzikinio kelio vingius ir papasakojo, kaip tapo grupės nariu.

Taigi nuo ko prasidėjo tavo muzikinis kelias?

Viskas prasidėjo nuo to, kai aš buvau pirmoje ar antroje klasėje. Mes su Ieva, buvusia ir dabartine mano klasioke, pradėjome lankyti Karoliniškių muzikos mokyklą. Po vieneriu metų aš išėjau iš jos ir pradėjau lankyti ,,Ąžuoliuką", nes sesė sakė, kad ten labai „krūta“, o mama man pažadėjo nupirkti dviratį. Aš ilgai galvojau ar įšeiti į ,,Ąžuoliuką", nes labai nenorėjau palikti mokytojos, kuri dėstė ankstesnėje muzikos mokykloje, bet mane mama papirko.

O ar buvai laimigesnis, kad gavai dviratį ar, kad pradėjai lankyti ,,Ąžuoliuką"?

Na, kaip... Gavau gana prastą dviratį, bet šiaip esu labiau patenkintas, kad perėjau į ,,Ąžuoliuką", nes ten suradau labai labai daug savo gerų draugų.

Ko mokeisi ,,Ąžuoliuke'?

Mokiausi muzikos istorijos, groti fortepijonu, o  šiaip mano pagrindinis dalykas, kurio mokiausi, buvo dainavimas.

O kaip kilo mintis sukurti grupę?

Mintis kilo pakutinių moklo metų ,,Ažuoliuke" antro pusmečio gale, nes visada būna rengiama šventė, per kurią moksleiviai turi suorganizuoti kažką savo.  Mes tada pradėjome kalbėtis su dabartiniu saksofonistų, kad galime kartu „susimesti“ ir pagroti. Problema buvo ta, kad mes turėjome tik klavišininką, gitaristą ir du saksofonistus. ,,Ažuoliuke" būgnais groti nemoko, tai teko vienam papildomai mokytis groti. O dar kitam groti bosu. Taip mes subūrėme ir per keletą mėnesių susiprikome instrumentus.

Kiek laiko gyvuoja jūsų grupė?

Mūsų grupė gyvuoja, tikriausiai, jau nuo praeitų metų balandžio vidurio.

O ką planuojate artimiausiu metu? Gal įrašinėjate naujas dainas?

Šiuo metu mes dirbame su dar viena grupe. Turim keletą bendrų projektų. Sausio pabaigoje grosim klube „Musė“ ir atidarysim renginį, kuriame dalyvaus „Bekešo vilkai“ ir „Saulės kliošas“.

O ar planuojate apie ilgą grupės ateitį?

-Iš tikrųjų, deja, bet jau taip yra, dėl per greito kylimo grupėje atsiranda nesutarimų. Na, bet jei išeis kažkuris iš narių, jį pakeisime kitu. Grupė tikrai gyvuos.

Taigi, linkime grupei „Funk Clock“ dar ilgai ilgai gyvuoti, daug koncertuoti ir apsilankyti mūsų mokykloje. Sėkmės visiems nariams! O dar daugiau informacijos apie grupę ir pasiklausyti jų grojamos muzikos galite adresu: http://www.frype.lt/funclock .
                                                                    Kalbino Aurelija Petronytė
Lankytojai:1831
Reitingas: (7 vertintojai)
Sukūrimo data:01/25/10
Paskutinieji pakeitimai:11/22/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 MBGatvė Perjungti į Bibliotekos lygmenį