MBGatvė
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Įspūdžiai iš rusų kalbos olimpiados
    Kovo 3 dieną vyko užsienio (rusų) kalbos olimpiada. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi mokinės: Ivona Isajeva iš 2f klasės ir Viktorija Šalunova,  3c klasės mokinė. Olimpiada vyko Gerosios vilties vidurinėje mokykloje (mokyklos pavadinimas išrinktas ne atsitiktinai). Iš viso dalyvavo 44 dalyviai, mūsų atstovėms pavyko užimti  V ir VIII vietas.
    Gerosios vilties mokykloje dalyvius sutiko labai šiltai, visi buvo paslaugūs ir padėjo susiorientuoti naujoje mokykloje. Šios mokyklos mokiniai suvaidino nedidelį spektaklį ir sušoko valsą. Merginoms labai patiko, nors jaudinosi prieš konkursą, bet nuotaiką praskaidrino maloni mokyklos atmosfera. Olimpiados tema buvo „Koks artimas Lietuvai A. Čechovas “,  taigi užduotys buvo susijusios būtent su šiuo rašytoju. Sunku? Bet  kam konkursuose lengva?  Monologu reikėjo kalbėti apie žmones, kurie žymūs ir Lietuvoje, ir Rusijoje. Vėliau reikėjo atsakyti į papildomus komisijos  klausimus. Komisiją sudarė kitų mokyklų rusų kalbos mokytojai.
    Prieš olimpiadą mokinėms teko nemažai padirbėti su rusų kalbos mokytojomis metodininkėmis Ala Tichomirova ir Galina Jakimavičiene.  Reikėjo  perskaityti nemažai knygų, atlikti įvairių užduočių. Mokėti reikėjo daug: apie rusų kalbos literatūrą, apie žymias Rusijos ir Lietuvos asmenybes, apie Rusijos ir Lietuvos vietoves ir pan.  Konkursas buvo sudarytas iš kelių dalių: testo, kūrybinės užduoties, monologo, ir  atskirai vyko raiškaus skaitymo konkursas. Kadangi  Viktorija užėmė V vietą, vyks į respublikinę olimpiadą. Ji gavo diplomą ir už dalyvavimą raiškiojo skaitymo konkurse. Ivonai šį kartą nepavyko patekti į respublikinę olimpiadą -  nedaug trūko (2 balų), kad patektų į kitą etapą, bet  gavo diplomą už monologą ir bandys laimę kitais metais.
    Po  konkurso liko daug įspūdžių. Dalyvės patenkintos  rezultatais ir didžiuojasi, kad atstovavo mūsų gimnazijai. Pastangos buvo įvertintos, juk jos tarp 10 geriausiųjų iš 44!  Įgytos žinios ir patirtis visada pravers.
Lankytojai:1479
Reitingas: (5 vertintojai)
Sukūrimo data:03/21/11
Paskutinieji pakeitimai:03/21/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 MBGatvė Perjungti į Bibliotekos lygmenį